III Niedziela Zwykła - 22 stycznia 2012r. PDF Drukuj Email
sobota, 21 stycznia 2012 20:06

NIEDZIELA III zw. w Roku
22 stycznia 2012r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 Liturg. Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. We wtorek / 24. I. / przypada wsp. św. Franciszka Salezego – Patrona dziennikarzy. W dniu imienin naszego Rodaka Ks. proboszcza Franciszka Partyki modlić się będziemy w Jego intencjach.
  3. We środę / 25. I. / liturgiczne Święto Nawrócenia św. Pawła Ap. – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan – Tygodnia Ekumenicznego.
    Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy o godz. 17,00 i Msza św.
  4. We czwartek / 26. I. / wsp. św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, a w sobotę / 28. I. / wsp. św. Tomasza z Akwinu, prez. i dK.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 29. I. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  6. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 29. I. / podczas Sumy. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele. Proszę zgłaszać dzieci do chrztu w ciągu tygodnia po Mszy św. wieczorowej.
  7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 241 – 250.
  • Misterium Jasełkowe będzie powtórzone dzisiaj o godz. 15,00 w Gminnym Centrum Kultury w Jeżowem. Pan Dyrektor wraz z Zespołem zaprasza szczególnie tych, którzy nie byli tydzień temu na Jasełkach.
  • Duszpasterską Radę Parafialną zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 18,30 na plebanię.
  • XVI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w tym roku odbędzie się w Jacie, w kościele 29 stycznia / niedziela / o godz. 14,00.
  • Msza św. z Róży M.B. Królowej Pokoju – Pani Marii Drelich będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. zamówiona przez Sąsiadów za śp. Władysława Smusz będzie odprawiona w piątek o godz. 17,00.
  • Msza św. z Róży M.B. Królowej Rodzin – Pani Teresy Guzina będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.