III Niedziela Adwentu - 11 grudnia 2011r. PDF Drukuj Email

III NIEDZIELA ADWENTU
11 grudnia 2011r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet;
    po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. We wtorek / 13. XII. / wsp. Św. Łucji. W 30. rocznicę ogłoszenia stanu wojennego w naszej Ojczyźnie, modlić się będziemy o pokój i poszanowanie godności człowieka, o wierność ideałom „Solidarności” i szczególną opiekę Matki Bożej – Królowej Polski nad Ojczyzną.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  4. W piątek / 16. XII. / dzień modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy bł. Jana Pawła II. Po wieczorowej Mszy św. będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do Apelu Jasnogórskiego.
  5. W sobotę – 17. XII – rozpoczniemy już bezpośrednie przygotowanie do Świąt - dni tzw. Wielkich Antyfon.
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 171 – 180.
  • Serdecznie witam Pana Jacka KOTULĘ, założyciela i przewodniczącego Stowarzyszenia „Contra In Vitro” i „Stop Aborcji”. Pan Jacek będzie mówił dzisiaj o zagrożeniach i niszczeniu życia ludzkiego, ale także o szansach na ratowanie życia.
  • Parafialny Zespół CARITAS rozprowadza świece – „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” i kalendarze w tym tygodniu: poniedziałek, wtorek i środę rano i we środę wieczorem.
  • Chorych w domach odwiedzać będziemy z posługą sakramentalną po następnej – IV Niedzieli Adwentu /18 XII/.
  • Msza św. za śp. + Bogusława Bizior zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Jakuba Nienajadło zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona we wtorek rano o godz. 6,00 – Roraty.
  • Msza św. za śp. + Franciszka Gnacka zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Józefa Rogalę z Róży Św. Stanisława Bpa i M. – Pana Andrzeja Drelicha będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Bogusława Bizior zamówiona przez Strażaków będzie odprawiona w piątek o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłych z Róży Niepokalanego Poczęcia N.M.P. – Pani Zofii Partyka będzie odprawiona w sobotę rano o godz. 6,00 – Roraty.