NIEDZIELA XXXI zw. w Roku - 30 października 2011r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXXI zw. w Roku
30 października 2011 r.
Uroczystość: ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚCIOŁA

1. Dziękujemy Panu Bogu za dar świątyni i modlimy się dzisiaj za fundatorów, budowniczych i dobroczyńców naszego kościoła.
    Po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza św.
  2. Jutro / poniedz.- 31. X. / uroczyste zakończenie Nabożeństw Październikowych - odśpiewamy dziękczynne MAGNIFICAT.
  3. We wtorek / 1. XI / Uroczystość Wszystkich Świętych. Przed południem porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę: 7,00; 9,00; 11,00. Z racji drugorzędnego Odpustu po Sumie odśpiewamy dziękczynne „Te Deum”.
    Po południu w kościele o godz. 14,00 Nieszpory, następnie udamy się na cmentarz i tam o 14,30 będzie Msza św. koncelebrowana.
    Po Mszy św. procesja z pięcioma stacjami w obrębie cmentarza. Zapraszamy !!!
  4. We środę / 2. XI / WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH.
    Msza św. rano o godz. 6,30 z procesją żałobną z pięcioma stacjami w kościele.
    Po południu o godz. 16,30 Nabożeństwo Wypominkowe i o 17,00 Msza św. za zmarłych poleconych w Wypominkach. W tygodniu codziennie Różaniec św. za poleconych w Wypominkach będzie o godz. 16,30 i o godz. 17,00 Msza św. ofiarowana za zmarłych poleconych w Wypominkach.
  5. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  6. W piątek / 4. XI / wsp. Św. Karola Boromeusza.
  7. W tym tygodniu przypada : I Czwartek, I Piątek i I Sobota listopada.
  8. Godzina Św. we czwartek od 16,00 do 17,00.
  9. W piątek o godz. 15,00 Koronką rozpoczniemy adorację Najśw. Sakramentu.
  10. W sobotę Nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. będzie po Mszy św. wieczorowej.
  11. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 6. XI / po Sumie.
  12. Troskę o kościół – w sobotę - powierzam rodzinom z domów nr: 111 - 120.
  • Dzisiaj w kościele seminaryjnym w Sandomierzu o godz. 16,00 nasz Rodak – Alumn III roku Wyższego Seminarium Duchownego – Łukasz Kołodziej otrzyma strój duchowny – sutannę. Modlimy się w Jego intencji.
  • We wtorek / 1. XI. / gościć będziemy Kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu – będą, jak co roku, kwestować na terenie cmentarza na rzecz swojej uczelni.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego zapraszam na spotkanie we czwartek / 3. XI / po nabożeństwie wieczorowym.
  • Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę / 6. XI. /o godz. 15,00.
  • Msza św. z róży M.B. Fatimskiej będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. w 4 rocz. śmierci za śp. Ks. Wacława Partykę będzie we środę / 2. XI. / o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych członków Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego będzie we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Zofię Ozga z róży M.B. Wniebowziętej – Pani Walerii Bieleckiej, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Józefa Rogalę zamówiona przez Pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Jeżowem będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 6. XI. / o godz. 9,00.
  • W piątek – 28. X. - wieczorem z placu kościelnego zginął rower koloru srebrnego.