NIEDZIELA XXX zw. w Roku - 23 października 2011r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXX zw. w Roku
23 października 2011 r.
Niedziela Misyjna

1. Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna 85. Tydzień Misyjny w Kościele Powszechnym obchodzony w tym roku pod hasłem: „Idźcie i głoście…”
    Modlimy się za misje i wspieramy materialnie Papieskie Dzieła Misyjne.
    Po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy we środę będzie połączona z Różańcem Św.
  3. W piątek /28 X/ przypada liturgiczne Święto Św. Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza. Modlić się będziemy w intencji Solenizantów. Pamiętamy o naszych Rodakach: Ks. Tadeuszu Kopaczu i Ks. Tadeuszu Ziętkowskim.
  4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny; starajmy się przeżywać ten czas z czystymi sercami, by zyskać odpusty zupełne za naszych zmarłych.
    Spowiedź św. będzie w piątek od godz. 14,00 do 16,30; będą Księża - Sąsiedzi.
  5. Za tydzień /30 X – ostatnia niedziela października/ Uroczystość - Rocznicy Poświęcenia Kościoła.
    Podczas Sumy będzie chrzest dzieci. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę po wieczorowym nabożeństwie.
  6. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 101 – 110.
  • Można składać do skarbony karteczki wypominkowe z wypisanymi imionami naszych zmarłych. W oktawie będą codziennie odprawiane Msze św. za poleconych w Wypominkach i przez cały listopad Różaniec św.
  • Msza św. za śp. + Tadeusza Siudak zamówiona przez Sąsiadów będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Fatimskiej i za zmarłych z Rodzin Sióstr Różańcowych będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 91 – 100 będzie odprawiona w późniejszym terminie.