IV Niedziela Zwykła - 28 stycznia 2024 PDF Drukuj Email
niedziela, 28 stycznia 2024 10:26

1. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie k-ła na dzisiejszą niedziele i za of. na k-ł. W najbliższą sob. bardzo pięknie proszę naszych parafian od nru 311—330. Z całego serca dziękuję za dar Waszego serca, który przekazaliście w ub. tyg. na nasz k-ła—dziękuję Rodzinom z nrów—656, 105, 583, 340,b, 439b, 264, 414 ……….. Bóg zapłać Róży M.B.Gromnicznej,P.Beaty Gumieniak za of.na „Różaniec i kwiaty do Grobu Pańskiego .Dzisiaj po sumie zapraszamy na „Jasełka” w wykonaniu naszej Oazy pod kierunkiem ks.Marka Krawczyka.Po południu o godz. 15,00 Msza św.

2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy w środę o godz. 16,30 i Msza św.

3. W I-szy  piątek 2 lutego   ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7,00;  Suma o 10,00. i  po południu o godz. 17,00.

Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.Będzie to  Dzień Życia Konsekrowanego. Modlić się będziemy  za osoby poświęcone Bogu;  szczególnie za  Siostry Zakonne  pochodzące z naszej parafii.Taca przeznaczona będzie na wsparcie Sióstr Klarysek w Sandomierzu.   Dzieci klas trzecich wraz z Rodzicami zapraszamy na Mszę św. w piątek  2 lutego  w Święto M.B.Gromnicznej  o godz. 17,00. Podczas tej Mszy św. będą poświęcone i wręczone dzieciom modlitewniki.

4. W tym tygodniu przypada  I Czwartek, I Piątek i I Sobota  lutego .W I-szy czwartek  Godzina Święta od 16,00 do 17,00. A Wojownicy Maryi zapraszają na czuwanie modlitewne na g.22.30.

W I-szy piątek do chorych udamy się od g.11. A o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu,  i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia oraz  adoracja do godz. 17,00. Od 15.30.Spowiedź św.  Zapraszamy !!! W I-szą sob.nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św.wieczornej,a po nabożeństwie spotkanie Wojowników Maryi w salce katechetycznej.

5. Przyszła niedzielę  4. II. , to I-sza niedziela miesiąca,adoracyjna,taca na Seminarium Duch. w Sandomierzu, zmiana tajemnic róż.o g.9. dla mężczyzn dzieci ,młodzieży . A na sumie dla niewiast. Int. ewangelizacyjna na luty—aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim. Int. za Ojczyznę—aby Maryja M.B.Gromniczna broniła polskie rodziny przed siłami zła i ciemności.

6. W ub.środę rozpoczęliśmy remont plebani,na parterze, który został podzielony na trzy etapy w zależności od możliwości.

7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

8. W Ewg dzisiejszej.Jezus pokazuje nam swoją Boską moc nad szatanem.Henryk Elzenberg,powiedzieł—Tylko Chrystus mocen jest pokonać w nas zło i wszelki grzech”. Życzę Wam, moi kochani z całego serca, razem z naszymi ks.Markami, abyśmy na wzór Św.Pawła razem z Chrystusem zło dobrem zwyciężali. Szczęść Wam Boże na cały tydzień Waszej ciężkiej pracy. Dzieciątka zapraszamy po bł. i obrazek. Św. Michale Archaniele…