III Niedziela Zwykła - 21 stycznia 2024 PDF Drukuj Email
niedziela, 21 stycznia 2024 09:23

1. Składam serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać” za posprzątanie k-ła na dzisiejszy Dzień Pański i za of na k-ł. W najbliższą sob. bardzo pięknie proszę naszych parafian od nru 301—310. Z całego serca dziękuję ‘Bóg zapłać’za dar serca, który przekazaliście na nasz k-ł—dziękuję Rodzinom z nrów—661, 133, 145, 440A, 252, 632A, 564, 371, 363………...Z całego serca,moi kochani, kierujemy podziękowanie-„Bóg zapłać” za ofiary,które składacie z racji wizyty duszpasterskiej.Bardzo pięknie dziękuje tym naszym parafianom,którzy poświęcili swoją pracę i czas na rzecz naszego muzeum Chrystusa Frasobliwego.
Dzisiaj po południu o godz. 15,00 Msza św.  Także dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez pap. Franciszka,  sięgnijmy w domu po lekturę Pisma św. Po niedzieli w zależności od pogody będziemy wycinać drzewa obok plebani, dlatego bardzo prosimy nie wjeżdżać na plac plebani i nie parkować samochodów.

2. W najbliższy wt. 23.01. po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy Św.O.Pio.

3. W środę  Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy o godz. 16,30 i Msza św.
We czw. 25. I.   Święto Nawrócenia Św. Pawła  Ap., w tym dniu  kończymy Tydzień Ekumeniczny, nie ustajemy jednak w modlitwie  o dar jedności wszystkich chrześcijan.  Także we czw. i w pt w g. 14—16,zapraszamy do salki katechetycznej dzierżawców pola parafialnego na podpisanie umowy dzierżawy, prosimy zabrać dowód osobisty i nry działek.  Również od najbliższego czwartku chcielibyśmy rozpocząć remont plebani, zaczynając od kuchni.  W najbliższy pt  P.Katechetka zaprasza naszą scholę na próbę do k-ła na g. 16.  A sob. 27.01. na g. 17,zapraszam na spotkanie na plebanię naszą  Radę Parafialną.  W przyszłą niedzielę po sumie tutaj w k-le, nasza Oaza pod kierunkiem ks.Marka Krawczyka zaprasza na „Jasełka”.Na zakończenie gdyby ktoś chciał złożyć dobrowolną ofiarę za występ, to będziemy wdzięczni.

4. W czasie wizyty duszpasterskiej pytaliście się moi kochani czy można dwa razy w ciągu dnia przystąpić do Komunii św.— tak,jeśli jesteśmy rano na Mszy św., po południu wypadnie ślub, czy pogrzeb, czy jesteśmy na Mszy św. wieczornej, to możemy spokojnie przyjąć P.Jezusa. Także można zamawiać int.Mszy św. w zakrystii po Mszy św.

5. Zachęcam do lektury  Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

6. W dzisiejszym słowie P.Bóg wzywa nas do nawrócenia.Hans Steffens,powiedział—„Nawrócenie, to ciągłe, pełne trudu wchodzenie na drogę Ewangelii”. Życzę Wam, moi kochani  z całego serca razem z naszymi ks.Markami, abyście każdego dnia ten piękny i zbawienny trud podejmowali, a przez to byli coraz bardziej P.Bogu mili. Dzieciątka zapraszamy po obrazek i błogosławieństwo. Św. Michale Archaniele…..