XXXII Niedziela Zwykła - 12 listopada 2023 PDF Drukuj Email
niedziela, 12 listopada 2023 09:27

1. Składam serdeczne podziękowanie „Bóg za płać”, za posprzątanie k-ła i placu wokół k-ła na wczorajsze święto i dzisiejszą niedzielę oraz za of. na k-ł. W najbliższą sob. proszę naszych parafian od nru 171—180. Równie pięknie i gorąco dziękuję –„Bóg zapłać”za dar serca, który przekazaliście w ubiegłym tyg. na nasz k-ł—dziękuję Rodz. z nru 298 A, 619 A, 324 A, 66, 555 C, 172 A, 771, 585, 585 A.……..Dziękuję za of. na „Różaniec” Róży Niepokal.Poczęcia NMP,P.Haliny Laufer…….

2. Dzisiejsza niedziela, to dzień solidarności z K-łem prześladowanym, módlmy się za naszych braci w wierze. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na organizację „K-ł w potrzebie”.Dziś po południu o godz. 16,30 Różaniec za zmarłych poleconych w Wypominkach,od nru 501—550 i Msza św. Po każdej Mszy św.wieczornej trwa 33-dniowe przygotowanie do oddania się w niewolę Maryi(zawierzenie 33)—zapraszamy.Do końca listopada możemy zyskiwać odpust cząstkowy, pod zwykłymi warunkami za naszych zmarłych.

3. W środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy  po Wypominkach za zmarłych. W tym tyg. modlić się będziemy za naszych zmarłych z Wypominków—w pon. od nru 551—600,wt. od nru 601—650, w śr. do nru 651—699. Różaniec za zmarłych o g. 16.30, później Msza św.Za złożone ofiary składamy piękne podziękowanie—„Bóg zapłać”.

4. W piątek Ks.Marek Krawczyk zaprasza na spotkanie o g.16 do salki katechetycznej kandydatów na ministrantów,a  Oazę po Mszy św. wieczornej.

5. Dziękujemy  Wam,moi kochani za Wasz wczorajszy liczny udział we Mszy św.za Ojczyznę.

7. Zachecamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

8. P.Bóg dzisiaj w swoim słowie przypomina nam m.inn. o potrzebie wewnętrznej gotowości.Andre Frossard,powiedział—„Trzymać zapaloną lampę w ręce, to żyć w Bożym świetle łaski”.Życzę Wam,moi kochani razem z naszymi ks.Markami,aby Wasze serca były zawsze przepełnione Bożym światłem wzajemnej miłości, dobroci i pokoju. Dzieciątka zapraszamy po bł. i obrazek. Św.Michale Archaniele…