XXVI Niedziela Zwykła - 1 października 2023 PDF Drukuj Email
sobota, 30 września 2023 20:29

1. Składam serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać”za posprzątanie k-ła na dzisiejszą niedzielę i za of.na kł. W najbliższą sob. pięknie proszę naszych parafian od nru  91—110. Dziękuję „Bóg zapłać”, za dar serca, który ofiarowaliście na nasz k-ł—dziękuje rodzinom z nrów—606, 161, 165, 653, 648, 430b, 342b,bezimiennie… Dzisiaj odpust w Jacie,suma o 11.

2. Dzisiejsza  niedziela,to I-sza miesiąca,adoracyjna,zmiana tajemnic różańcowych,po Mszy św.o 9 niewiasty i młodzież,a po sumie mężczyźni.Int.ewangelizacyjna—za Kościół,aby na wszystkich poziomach przyjął postawę słuchania i dialogu,pozwalając prowadzić się Duchowi Św. ku peryferiom świata. Int. za Ojczyznę—za osoby niepełnoletnie doświadczające przemocy psychicznej w rodzinie, szkole czy internecie, aby znalazły właściwa pomoc i nie uciekały się do prób samobójstwa.   Taca na Seminarium Duch.w Sandomierzu. Dziś po sumie ks.Marek Krawczyk zaprasza rodziców  i dzieci kl.VI rozpoczynające przygotowanie do sakr.bierzmowania na spotkanie organizacyjne w k-le.Dzisiaj o g.16.30. rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe, na które gorąco zapraszamy,później Msza św. W ciągu tygodnia nabożeństwa różańcowe codziennie o 16.30,a Msza św. popołudniowa o g. 17.

3. Zespół Caritas działający przy naszej parafii prosi wszystkich podopiecznych zakwalifikowanych do programu o odbiór żywności 02.10 t.j. jutro w godz. od 17—18.30 w remizie OSP w Jeżowem.

4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy w środę włączona w nabożeństwo różańcowe, zapraszamy.

5. W tym tyg.przeżywać będziemy I-szy czw.—I-szy pt—I-szą sob. miesiąca. W I-szy czw.o 16 wystawienie P.Jezusa w Najśw. Sakr. i „Godzina św.”do 16.30. W I-szy pt o 15,nabożeństwo do Bożego miłosierdzia,a od 15.30,spowiedź św. do 16.30.W I-szy pt kancelaria parafialna nieczynna.W I-szą sob.,naożeństwo do Niepokalanego Serca NMP podczas różańca,zapraszamy.A ks.Marek Krawczyk zaprasza w najbliższy pt po Mszy św. wieczornej naszą Oazę na spotkanie do salki katechetycznej.Także  Ks.Marek Tkacz w sob. po Mszy św. wieczornej,zaprasza do salki katechetycznej na spotkanie młodzież,która chce tworzyć wspólnotę KSMu w naszej parafii.Również w sob. spotkanie z ks.Markiem Tkaczem „Wojowników Maryi” z naszej parafii.W dn. 06-07-08.10.2023r. w Radomyślu n/Sanem odbędzie się spotkanie formacyjne młodzieży należącej do KSMu,zachęcamy naszą młodzież do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

6. Wyjazd do Włostowa na diecezjalne spotkanie Kół Żywego Różańca, będzie w sob.07.10.2023r.,o g.7 spod naszego k-ła,koszt 30 zł. W następną niedzielę 08.10. w katedrze w Sandomierzu odbędzie się zakończenie Jubileuszowego Roku bł.Wincentego Kadłubka,zachęcamy do wyjazdu.

7. Trwa krucjata różańcowa dzieci i całych rodzin za Ojczyznę,codzinnie dziesiątek różańca do 25.12.włącznie—,zachęcamy i prosimy o tę modlitwę.

8. Informacja o Radiu Maryja w Kraczkowej!!!

9. Zapowiedzi—.   Paweł Grzegorz Urbanik,kaw.par.tut.—Maria Cebula,panna,par.tut.,zap.3.

10. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli.

11. P.Bóg w dzisiejszej liturgii Słowa, ukazuje nam piękną postawę nawrócenia,która prowadzi do zbawienia. Ks.Karol Hołubicki,powiedział—„Zwycięstwo dobra w jednym człowieku, jest zwycięstwem w wielu ludziach”.Życzę Wam, moi kochani z całego serca, razem z naszymi ks.Markami,abyście każdego dnia dobrem,które jest w Was,pomagali zwyciężać dobru w innych ludziach,zwłaszcza w swoich najbliższych. Szczęść Wam Boże na cały tydz. Waszej ciężkiej pracy. Dzieciątka zapraszamy po bł. i obrazek. Św.Michale Archaniele…