XI Niedziela Zwykła - 18 czerwca 2023 PDF Drukuj Email
niedziela, 18 czerwca 2023 12:08

1.Składam serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać”za posprzątanie k-ła i placu wokół k-ła  na dzisiejszą niedzielę i za of. na k-ł. W najbliższą sob. pięknie proszę naszych parafian od nru 561—570. Dziękuję „Bóg zapłać”, za dar serca, który ofiarowaliście na nasz k-ł—dziękuje rodzinom z nrów—472, 593,bezimiennie,bezimiennie.

2.Dzisiaj po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe  ku czci Najśw. Serca Pana  Jezusa, i Msza św.

3.W najbliższy   wt. i czw.na godz. 16-zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej  i młodzież szkoły średniej na Spowiedź  św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. W związku ze Spowiedzią kancelaria w te dni nie będzie czynna. Także juto przypada rocznica święceń kapłańskich Pasterza naszej diecezji, polecajmy go w naszych modlitwach.

4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę po Mszy św. popołudniowej połączona z naboż. czerwcowym, zapraszamy.

5. W pt 23.06.2023 r. zapraszamy dzieci, młodzież,nauczycieli,rodziców i wszystkich pracowników szkoły na uroczystą Mszę św. o g. 8, z racji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji. Także w najbliższy pt przypada Dzień Ojca.Polecajmy P.Bogu wszystkich naszych ojców zarówno żywych jak i zmarłych. Również w pt 23.06. o oprawę wieczornej Mszy św.  prosimy Grupę Modlitwy Św.O.Pio, a po Mszy św. zapraszamy na spotkanie. Dziękujemy za wzięcie udziału w Ogólnopolskim Nocnym Czuwaniu w Łagiewnikach.

6. W sobotę  24.06. Uroczystość Narodzenia Św.Jana Chrzciciela, odpust w Kameralnem,suma o 11.

7.Jest organizowana pielgrzymka na Jasną Górę Rodziny Radia Maryja i Telewizji TRWAM, 9 lipca 2023 r. Prosimy zgłaszać się do Pani Marii Szewc.

8.Zapowiedzi—Dawid Rychlak,kaw.par.tut.—Patrycja Maria Olko,panna,par.tut.,zap.3.Michał Wojtaszek,kaw. par.MBNP w Tarnobrzegu—Kinga Maria Piędel,panna,par.tut.,zap.2. Bartłomiej Stanisław Misiak,kaw.par.tut.—Paulina Agnieszka Szot,panna,par.tut.,zap.2. Piotr Piędel,kaw.par.tut.—Faustyna Dziadura,panna,par.tut.,zap.1.  Dawid Zarzycki,kaw.par.tut.—Kornelia Starzec,panna,par.Cmolas,zap.1.

9. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

10. W dzisiejszej Ewg P. Jezus posyła swych uczniów, aby głosili Królestwo Boże. Lew Tołstoj, powiedział—„Tylko wtedy człowiek pozna samego siebie, gdy zrozumie , że żyje nie ciałem lecz duchem”.Życzę Wam, moi kochani z całego serca, razem z ks.Witoldem i ks. Pawłem, aby Duch Św. uwrażliwiał Was coraz bardziej na sprawy Boże w codziennym życiu. Szczęść Wam Boże na cały tydzień Waszej ciężkiej pracy. Dzieciatka zapraszamy po bł. i obrazek. Św. Michale Archaniele…..