XI Niedziela Zwykła - 14 czerwca 2020 r. PDF Drukuj Email
sobota, 13 czerwca 2020 20:00

NIEDZIELA XI zw. w Roku

14 czerwca 2020 r.

 1. W Oktawie Bożego Ciała prosimy o łaskę mocnej wiary w żywą i prawdziwą obecność Chrystusa pod postaciami eucharystycznymi.
  Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
  Dodatkowa Msza św. o godz. 13,00.
  O godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, procesja z Oktawy Bożego Ciała i Msza św.
 2. We wtorek / 16. VI. /, jak co miesiąc dziękować będziemy Panu Jezusowi i Matce Najświętszej za Św. Jana Pawła II i modlić się będziemy w intencji Ojczyzny.
  Po nabożeństwie czerwcowym i procesji Najświętszy Sakrament zostanie wystawiony do adoracji do Apelu Jasnogórskiego – do godz. 21,00.
  O prowadzenie modlitw bardzo proszę Rodziny z domów nr: 301 – 360.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
 4. We czwartek / 18. VI. / zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Modlić się będziemy w intencji wszystkich dzieci. Po południu Msza św. o godz. 18,00 ; poświęcenie wianków, ziół i kwiatów, Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa, procesja i indywidualne błogosławieństwo dzieci.
 5. Liturgiczna Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa w piątek / 19. VI. / – nie obowiązuje post.
 6. W sobotę / 20. VI. / przypada wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P.
 7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 572 – 580.
  Składam serdeczne podziękowania Rodzinom z domów nr: 561 – 571 za porządki w ostatnim tygodniu i dziękuję za zakupienie drugiego odkurzacza do sprzątania kościoła – Bóg zapłać !
 • Dodatkowe Msze św. w niedziele o godz. 13,00, będą jeszcze do końca czerwca. Od lipca przechodzimy do porządku sprzed czasu epidemii.
 • Spotkanie dla Rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania – grupy trzeciej, będzie jutro / poniedziałek – 15. VI. / po wieczorowej Mszy św.
 • Spotkanie dla kandydatów na ministranta we wtorek o godz. 16,00 w kościele.
 • Spotkanie Wspólnoty Ruchu „Światło – Życie” – OAZY w piątek po wieczorowej Mszy św.
 • Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania – grupy drugiej, będzie w sobotę po wieczorowej Mszy św.
 • Zbliża się zakończenie roku szkolnego 2019/2020.
  Organizacyjnie, koniec roku szkolnego będzie miał inny charakter ze względu na dalej obowiązujący stan epidemii. Modlić się będziemy jednak, dziękując Panu Bogu i Matce Najświętszej za wszystkie łaski otrzymane w tym roku szkolnym. Msza św. dziękczynna za cały rok szkolny, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 21. VI. / o godz. 13,00.

Msze święte zbiorowe:

 • Dwie Msze św. w intencji Rodzin, które włączyły się w przygotowanie trzeciego i czwartego ołtarza na trasie procesji Bożego Ciała będą odprawione: jutro o godz. 18,00 i we wtorek o godz. 18,00.
 • Msza św. w intencji dzieci, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
 • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 561 – 571 i za zmarłych z tych Rodzin, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
 • Msza św. za ofiarodawców drugiego ołtarza / kapliczka przy szkole / na trasie procesji Bożego Ciała, będzie odprawiona 26 czerwca / piątek / o godz. 18,00.
 • Msze św. za śp. + Michała Bednarza, będą odprawiane od wtorku do soboty, codziennie o godz. 6,30. 
 • Msze św. za śp. + Zofię Siudak, będą odprawione: we wtorek, środę, czwartek i sobotę o godz. 6,30.

Składam serdeczne podziękowanie Druhom Strażakom za czuwanie nad bezpieczeństwem w czasie procesji Bożego Ciała, dziękuję Panom od baldachimu, Paniom niosącym światło, wszystkim niosącym chorągwie, sztandary, feretrony, figury i obrazy. Dziękuję za przygotowanie pięknych ołtarzy na trasie procesji. Bardzo dziękuję Panu Sołtysowi z Jeżowego – Centrum za organizację. Dziękuję wszystkim za wspólnotę modlitwy !!!

 

- Składamy serdeczne Bóg zapłać ! ofiarodawcom indywidualnym z minionego tygodnia…

 

Dzisiaj