VII NIedziela Wielkanocna - 24 maja 2020 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA VII WIELKANOCNA

LITURGICZNA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

24 maja 2020 r.

1. Dzisiaj dodatkowa Msza św. o godz. 13,00.
    Wspominamy też dzisiaj Matkę Bożą w tytule Wspomożycielki Wiernych / 24. V. /
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo majowe i Msza św.
  2. We wtorek / 26. V. / - w Dniu Matki – modlić się będziemy w intencji naszych Matek, wypraszając dla Nich obfite łaski a dla zmarłych wieczną nagrodę.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie połączona z nabożeństwem majowym.
  4. Chrzest św. dzieci w przyszłą niedzielę / 31. V. / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza dla Rodziców i Chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczorowej i nabożeństwie majowym w kościele.
  5. W przyszłą Niedzielę / 31. V. / UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – Zielone Świątki, kończy się OKRES WIELKANOCNY.
    Za tydzień, w Niedzielę Zesłania Ducha Św. Uroczystość I Komunii św. dla jednej grupy dzieci klas trzecich podczas Mszy św. o godz. 13,00.
  6. Troskę o kościół powierzam Rodzicom dzieci z I Komunii św.
    Składam serdeczne podziękowanie Rodzinom z domów nr: 551 – 560 za porządki w kościele w dniu wczorajszym i za ofiarę złożoną na potrzeby kościoła.
    Msza św. zamówiona przez te Rodziny będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona!
  • Katechezy przedmałżeńskie w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Rudniku n/S. rozpoczną się w przyszłą niedzielę / 31. V. / o godz. 16,00. Ks. Dziekan zaprasza młodzież z naszego Dekanatu.

Msze święte zbiorowe:

• Msza św. o urodzaje, od Grupy Modlitewnej Św. O. Pio, będzie odprawiona dzisiaj wieczorem po nabożeństwie majowym.
  • Msze św. za śp. + Aleksandra Czerepaka, będą odprawione: jutro, we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Genowefę Bednarz, będą odprawione: jutro i we wtorek o godz. 6,30 ; oraz we czwartek, piątek i sobotę o godz. 18,00.
  • Msze św. za śp. + Mieczysława Ciska, będą odprawione: jutro i we wtorek o godz. 18,00 ; oraz we czwartek i piątek o godz. 6,30. 
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 531 – 540, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. za zmarłych z Rodzin, z domów nr: 531 – 540, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 541 – 550, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać ! ofiarodawcom indywidualnym z minionego tygodnia…