IV Niedziela Wielkanocna - 3 maja 2020 r. PDF Drukuj Email
sobota, 02 maja 2020 19:19

NIEDZIELA IV WIELKANOCNA

3 maja 2020 r.

1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
    Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn.
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo majowe i Msza św.
  2. Jutro / 4. V. / wsp. Św. Floriana, męczennika, Patrona Strażaków i Hutników. Modlimy się w intencji naszych Druhów Strażaków, okazując Im wdzięczność za wszelkie dobro i życzliwość z Ich strony.
  3. We środę / 6. V. / liturgiczne Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba.
    Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy będzie połączona z nabożeństwem majowym.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek maja. Godzina Św. od 17,00 do 18,00 ; o godz. 18,00 nabożeństwo majowe i Msza św.
  5. W piątek / 8. V. / przypada Uroczystość Św. Stanisława, Bpa i Męczennika – Głównego Patrona Polski i Diecezji Sandomierskiej. Modlić się będziemy w intencji Ojczyzny, Diecezji i Solenizantów.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet będzie w przyszłą Niedzielę / 10. V. / po Sumie.
  7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 531 – 540.
    Bardzo dziękuję Rodzinom z domów nr: 521 - 530 za porządki w piątek. Dziękuję za ofiarę złożoną na potrzeby kościoła.
  • Składam serdeczne podziękowania indywidualnym Ofiarodawcom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.

Msze święte zbiorowe:

• Msze św. za śp. + Mieczysława Ciska, będą odprawiane od jutra do soboty, codziennie o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Aleksandra Czerepaka, będą odprawiane od wtorku do soboty, codziennie o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Drabika, od Braci różańcowych z Róży Św. Floriana, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00. Kolejne Msze św. będą odprawione: we czwartek, piątek i sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. za zmarłe Siostry różańcowe i za zmarłych z Rodzin Sióstr różańcowych z Róży M.B. Róży Mistycznej – Pani Marii Woś, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Łaskawej – Pani Marii Rychlak, będzie odprawiona we czwartek / 7. V. / o godz. 18,00 z racji dnia patronalnego.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 517 – 520, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 7,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Stanisława Bpa i Męczennika – Pana Andrzeja Drelicha, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00 z racji dnia patronalnego.