Niedziela Miłosierdzia Bożego - 19 kwietnia 2020 r. PDF Drukuj Email
sobota, 18 kwietnia 2020 20:09

NIEDZIELA II WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

19 kwietnia 2020 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę, którą kończymy Oktawę Wielkanocy, pragniemy skupić naszą uwagę na tajemnicy Bożego Miłosierdzia.
    Dzisiejszą Niedzielą Bożego Miłosierdzia rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Miłosierdziem budujemy Kościół Boży”
    Dzisiaj o godz. 15,00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Koronce będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17,00. Zapraszamy ! O godz. 17,00 będzie Msza św. wieczorowa.
    Podobnie jak w ostatnie Niedziele dodatkowa Msza św. będzie o godz. 13,00.
    W święto patronalne „CARITAS” modlimy się w intencji naszego Parafialnego Zespołu „Caritas”.
  2. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  3. We czwartek / 23 kwietnia / Uroczystość Św. Wojciecha bpa i m..- Patrona naszej Ojczyzny. Modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny i w intencji Solenizantów. Wśród Solenizantów mamy naszego Rodaka - Ks. Wojciecha Zająca, pracującego w Parafii Godziszów.
  4. W sobotę / 25. IV. / przypada Święto Św. Marka – Ewg. w naszych modlitwach pamiętajmy o Solenizantach, naszych Rodakach: Ks. Dziekanie Marku Cisku z Leżajska i Ks. Majorze Marku Drabiku.
  5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 511 – 520.
    Serdecznie dziękuję Rodzinom z domów nr: 503 i 507 oraz mieszkającym przy ulicy Akacjowej za porządki wczorajsze i ofiarę złożoną na potrzeby kościoła.
  • W związku z nowym rozporządzeniem Władz Administracji Państwowej, które wchodzi w życie dnia 20 kwietnia br. – czyli jutro - aby na piętnastu metrach kwadratowych w miejscach kultu religijnego znajdowała się jedna osoba, w naszym kościele może równocześnie przebywać do 70 osób.
    Dziękujmy Panu Bogu i naszym Ojcom za to, że wybudowali dużą Świątynię.

Msze święte zbiorowe:

• Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 441 – 450, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
  • Msze św. za śp. + Janinę Zaguła, będą odprawiane od jutra do soboty, codziennie o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Stanisława Drabika, będą odprawiane od jutra do soboty, codziennie o godz. 6,30.
  • Msze św. za śp. + Tadeusza Głuszaka, będą odprawiane od jutra do soboty, codziennie o godz. 18,00.