XXX Niedziela Zwykła - 29 października 2017 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXX zw. w Roku
29 października 2017 r.

Uroczystość : ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚCIOŁA

1. Dziękujemy Panu Bogu za dar świątyni i modlimy się dzisiaj za fundatorów, budowniczych i dobroczyńców naszego kościoła.
    Po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza św.
  2. We wtorek / 31. X. / o godz. 17,00 uroczyste zakończenie Nabożeństw Październikowych – odśpiewamy dziękczynne MAGNIFICAT.
  3. We środę / 1. XI / Uroczystość Wszystkich Świętych …
    Przed południem porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę: 7,00 ; 9,00 ; 11,00.
    Z racji drugorzędnego Odpustu po Sumie odśpiewamy dziękczynne „Te Deum”.
    Po południu w kościele o godz. 14,00 Nowenna - Nieszpory, następnie udamy się na cmentarz i tam o 14,30 będzie Msza św. koncelebrowana.
    Po Mszy św. procesja z pięcioma stacjami w obrębie cmentarza. Zapraszamy !!!
  4. We czwartek / 2. XI. / WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. – Dzień Zaduszny.
    Msza św. rano o godz. 6,30 z procesją żałobną z pięcioma stacjami w kościele.
    Po południu o godz. 16,30 Różaniec za zmarłych poleconych w Wypominkach, i o godz. 17,00 Msza św. za poleconych w Wypominkach.
  5. Codziennie Różaniec za zmarłych poleconych w Wypominkach będzie o godz. 16,30, a o godz. 17,00 Msza św. za poleconych w Wypominkach.
  6. W tym tygodniu przypada I Czwartek , I Piątek i I Sobota listopada.
    Godzina Święta we czwartek od 16,00 do 17,00. W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka i adoracja do godz. 17,00. W sobotę nabożeństwo do Niepok. Serca N.M.P. po wieczorowej Mszy św.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 5. XI / po Sumie.
  8. Troskę o kościół / we wtorek – 31. X. / powierzam Rodzinom z domów nr: 311 – 320, a w sobotę / 4. XI. / Rodzinom z domów nr: 321 – 330.
  • We środę / 1. XI. /, w Uroczystość Wszystkich Świętych, gościć będziemy Kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu – będą, jak co roku, kwestować na terenie cmentarza na rzecz swojej uczelni.
  • Katechezy przedmałżeńskie / 10 katechez / rozpoczną się w przyszłą niedzielę / 5. XI. / o godz. 16,30 w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Rudniku n/S. Chętni do uczestnictwa w tych katechezach, zgłaszają się najpierw w kancelarii parafialnej w naszej parafii w tym tygodniu do piątku włącznie.
  • Msze św. za śp. + Bronisława Kobylarza, będą odprawione: jutro o godz. 6,30 i w piątek o godz. 17,00.
  • Msze św. za śp. + Stanisława Pikora, będą odprawione: jutro i we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Łaskawej, Pani Marii Rychlak, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msze św. za śp. + Wacława Żak, będą odprawione: we czwartek i piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych członków Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.