XXVII Niedziela Zwykła - 8 października 2017 r. PDF Drukuj Email
sobota, 07 października 2017 19:58

NIEDZIELA XXVII zw. w Roku
8 października 2017 r.

1. Modlimy się za śp. Ks. Bpa Wacława Świerzawskiego, który – jak słyszeliśmy – odszedł wczoraj / sobota – 7. X. / do wieczności.
    Dzisiejsza niedziela jest kolejnym – XVII DNIEM PAPIESKIM - przeżywanym pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”.
    Puszka na fundację „DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA”.
    Po sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet;
    po południu o 17:00 nabożeństwo różańcowe i Msza św.
  2. Jutro / poniedziałek – 9. X. / wsp. Bł. Wincentego Kadłubka, Patrona Diecezji Sandomierskiej.
  3. W piątek / 13. X. / przywoływać będziemy ostatnie objawienie Matki Bożej w Fatimie w roku 1917. Po Mszy św. procesja różańcowa z figurą Matki Bożej.
  4. W sobotę / 14. X. / Dzień Komisji Edukacji Narodowej.
    Modlić się będziemy w intencji nauczycieli i wychowawców.
  5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 281 – 290.
  • Parafialny Zespół „CARITAS” zapraszam na spotkanie we najbliższą środę / 11. X. / o godz. 18,30 na plebanię.
  • Ks. Mieczysław i młodzież z Ruchu „Światło – Życie” zapraszają na Oazę w piątek o godz. 17,00.
  • Oaza Dzieci Bożych ma spotkanie w sobotę o godz. 9,30. Zapraszamy chętnych do tej wspólnoty.
  • Wyjazd do kina na film pt. „Dwie korony”, o Św. Maksymilianie Kolbe w sobotę o godz. 14,00 z parkingu obok kościoła. Są jeszcze wolne miejsca….
  • Msze św. za śp. + Stanisława Pikora, w tym tygodniu będą odprawione: poniedziałek, środę i czwartek o godz. 6,30, oraz w piątek o godz. 17,00.
  • Msze św za śp. + Wacława Żak, od Sąsiadów i przyjaciół, będą odprawione: jutro o godz. 17,00 ; we wtorek, środę i czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych i ich Rodzin z Róży Matki Bożej – Matki Odkupiciela, Pani Zofii Gut, będzie odprawiona we środę o godz. 17,00.- – dzień patronalny Róży.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży Narodzenia N.M.P. Pani Katarzyny Głuszak i za zmarłe Siostry, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msze św. za śp. + Bronisława Kobylarza, będą odprawione: w piątek i sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Piotra, od wychowawcy, kolegów i koleżanek, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Pielgrzymów Róż różańcowych z wczorajszej pielgrzymki do Bogorii, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona…