XIV Niedziela Zwykła - 9 lipca 2017 r. PDF Drukuj Email
sobota, 08 lipca 2017 21:52

NIEDZIELA XIV zw. w Roku
9 lipca 2017 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. We wtorek / 11. VII. / przypada liturgiczne Święto Św. Benedykta – Patrona Europy.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00.
  4. W przyszłą niedzielę / 16. VII./ przypada wsp. Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej.
    Podczas Sumy o godz. 11,00 Uroczystość Srebrnego Jubileuszu Kapłaństwa naszego Rodaka Ks. Jana Króla z Puerto Rico. Będziemy dziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej za Dar Kapłaństwa i 25 – letnią posługę kapłańską naszego Rodaka, szczególnie na misjach.
    Szesnasty dzień miesiąca jest też dniem modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy Św. Jana Pawła II – Papieża i w int. Ojczyzny.
    Po wieczorowej Mszy św. będzie czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem do Apelu Jasnogórskiego do godz. 21,00.
    Modlitwy prowadzą Rodziny z domów nr: 241 – 300. Zapraszamy !
  5. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 111 – 130.
  • Ks. Mieczysław przypomina uczestnikom wyjazdu nad morze „Wakacje z Bogiem”, że do jutra / 10 lipca / powinni oddać podpisany regulamin.
  • Dzisiaj ostatni dzień zapisów na pielgrzymkę organizowaną w dniach: 10 – 12 sierpnia br. Zapisy w zakrystii.
  • Msze św. za śp. + Mieczysława Drelicha, od Sąsiadów i znajomych, będą odprawione: w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Róży Mistycznej, Pani Marii Woś, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00. – dzień patronalny: 13 lipca.
  • Msze św. za śp. + Józefa Kolano, od Sąsiadów, będą odprawione: we czwartek i piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 71 – 90, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msze św. za śp. + Stanisława Kozaka, będą odprawione: w piątek o godz. 18,00 i w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Władysława Czerepaka, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Tadeusza Soję, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 61 – 70, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 7,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin, które przygotowały ołtarz Bożego Ciała przy kapliczce, przy szkole, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 9,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Szkaplerznej, Pani Władysławy Łach, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Szkaplerznej, Pani Marii Dul, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00. – koncelebra.