XII Niedziela Zwykła - 25 czerwca 2017 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 25 czerwca 2017 11:29

NIEDZIELA XII zw. w Roku
25 czerwca 2017 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci.
    Po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św.
  2. We wtorek / 27. VI. / przypada wsp. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    Uroczystość odpustowa w Parafii Nowy Nart.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. We czwartek / 29. VI. / Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
    Porządek Mszy św. - Prymaria o godz. 7,00 ; Suma o godz. 10,00 ; po południu o godz. 17,00 nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św.
  5. W piątek / 30. VI. / zakończenie Nabożeństw Czerwcowych.
  6. W sobotę rozpoczniemy miesiąc lipiec. Św. Jan XXIII – papież, miesiąc ten poświęcił kultowi Najdroższej Krwi Pana Jezusa.
  7. W tym tygodniu przypada I Sobota lipca.
  8. Nabożeństwo do Niep. Serca Matki Bożej w sobotę po wieczorowej Mszy św. Bezpośrednio po krótkim nabożeństwie w kościele pójdziemy procesyjnie z figurą M.B. Fatimskiej na Zanawsie. Przy budynku Zespołu Szkół skręcimy w kierunku Gimnazjum i pójdziemy w kierunku piekarni, później wzdłuż parkingu i wrócimy do kościoła. Zapraszamy do licznego udziału w Nabożeństwie Fatimskim.
    Zwracam się z gorącą prośbą do Druhów Strażaków o zabezpieczenie trasy.
  9. W przyszłą niedzielę / 2. VII./ po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
  10. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 91 – 100.
  • XXXIV Piesza Pielgrzymka Jasnogórska w dniach: 4 – 12 sierpnia 2017 r.
  • Ks. Mieczysław organizuje pielgrzymkę do Torunia – Lichenia – Gniezna – Krakowa w dniach: 10 – 12 sierpnia br. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami i bezpośrednio u Ks. Mieczysława.
  • Msza św. za śp. + Anielę Chorzępa, od Sióstr różańcowych z Róży M.B. Siewnej, Pani Marii Kopacz, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Mieczysława Drelicha, od koleżanek z pracy córki Haliny, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Nieustającej Pomocy, Pani Czesławy Janusz, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00. – dzień patronalny.
  • Msza św. za śp. + Mieczysława Drelicha, od Braci różańcowych z Róży Św. Krzysztofa, Pana Kazimierza Furtaka, będzie odprawiona we czwartek o godz. 7,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Apostołów Piotra i Pawła, Pana Władysława Drelicha, będzie odprawiona we czwartek o godz. 10,00. – dzień patronalny.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 41 – 50, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin, które przygotowała pierwszy ołtarz od strony kościoła, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00. – koncelebra.
  • Msze św. za śp. + Tadeusza Soję, będą odprawione: we wtorek i środę o godz. 6,30, czwartek o godz. 17,00 i w piątek o godz. 18,00.
  • Dwie Msze św. w intencji Rodzin z domów nr: 71 – 90 i za zmarłych z tych Rodzin, będą odprawione w terminie późniejszym. – będą ogłoszone.