V Niedziela Wielkanocna - 14 maja 2017 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 14 maja 2017 07:55

NIEDZIELA V WIELKANOCNA
14 maja 2017 r.

 

 1. Dzisiaj podczas Sumy o godz. 11,00 dzieci klas trzecich naszej Parafii, po raz pierwszy w życiu przyjmą Komunię św. / 51 dzieci /
  Modlimy się w intencji dzieci i w intencji ich rodzin.
  Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci pierwszokomunijnych i Msza św.
 2. We wtorek / 16. V. / liturgiczne Święto Świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika – Patrona Polski. Po wieczorowej Mszy św. i nabożeństwie majowym adoracja – czuwanie modlitewne przed Najśw. Sakramentem do Apelu Jasnogórskiego. Dziękować będziemy za dar Św. Jana Pawła II i prosić przez wstawiennictwo Św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny. O prowadzenie modlitw podczas adoracji bardzo proszę Parafian z domów nr: 121 – 180.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie połączona z nabożeństwem majowym.
 4. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 21 - 30.
 • Spotkania dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w tym tygodniu będą: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 15,00.
 • Nasza młodzież oazowa, w przyszłą niedzielę / 21. V. /, kwestować będzie -zbierać ofiary do puszek na dofinansowanie wakacyjnych rekolekcji oazowych.
  Zachęcamy do uczestnictwa w oazach wakacyjnych, zarówno dzieci jak i młodzież.
  Bliższych informacji udziela Ks. Mieczysław.
 • Spotkanie dla dzieci i młodzieży wyjeżdżającej 3 czerwca br. do Bałtowa, będzie w sobotę / 20. V. / po wieczorowej Mszy św.
 • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę / 21. V. / o godz. 15,00.
 • Msza św. za śp. + Zofię Kolano, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
 • Msze św. za śp. + Antoniego Chaber, będą odprawione: jutro i we wtorek o godz. 18,00.
 • Msze św. za śp. + Krystynę Dec, będą odprawione: we środę, czwartek i piątek o godz. 6,30.
 • Msza św. za śp. + Stanisława Pikor, od Sióstr różańcowych z Róży M.B. Fatimskiej, Pani Leokadii Chmura, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
 • Msze św. za śp. + Józefa Marut, będą odprawione: w piątek i sobotę o godz. 6,30.
 • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 611 – 620 i za zmarłych z tych Rodzin, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.

BÓG ZAPŁAĆ!

 1. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza / zakupioną kapę do sprawowania liturgii i ofiarę pieniężną na potrzeby kościoła /.
 2. Dziękujemy serdecznie za przygotowanie trasy wczorajszej procesji do kapliczki Św. Jana Pawła II. Bóg zapłać Druhom Strażakom i wszystkim uczestnikom wczorajszego Nabożeństwa Fatimskiego.
 

Dzisiaj