IV Niedziela Wielkanocna - 7 maja 2017 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 07 maja 2017 09:13

NIEDZIELA IV WIELKANOCNA
7 maja 2017 r.

 

 1. Dzisiejsza, IV Niedziela Wielkanocna jest Niedzielą Dobrego Pasterza.
  Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych wspólna dla róż mężczyzn i kobiet, po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Majowe i Msza św.
 2. Jutro / 8. V. / przypada Uroczystość Św. Stanisława, Bpa i Męczennika – Głównego Patrona Polski i Diecezji Sandomierskiej. Modlić się będziemy w intencji Ojczyzny, Diecezji i Solenizantów.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie włączona w Naboż. Majowe.
 4. W sobotę – 13. V. – przypada VIII Rocznica Nawiedzenia Kopii Cudownego Wizerunku M.B. Jasnogórskiej w naszej Parafii. – wsp. Matki Bożej z Fatimy.
  W tym roku jest to szczególne wydarzenie z racji Jubileuszu 100 – Rocznicy Objawień M.B. w Fatimie / 13. V. 1913 r. /
  Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18,00. Po Mszy św. będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 21,00. O godz. 21,00 Apel Jasnogórski.
  Po Apelu i błogosławieństwie Najśw. Sakramentem pójdziemy procesyjnie z Figurą M.B. Fatimskiej do kapliczki Św. Jana Pawła II.
  Bardzo proszę, aby na tę procesję zabrać ze sobą świece.
 5. W przyszłą Niedzielę – 14. V. – w naszej Parafii podczas Mszy św. o godz. 11,00 Uroczystość I Komunii św. Modlimy się w intencji dzieci, ich Rodziców i Rodzin.
  Spowiedź św. przed I Komunią Św. dla dzieci i ich Rodzin będzie w piątek od godz. 16,00 do 17,30.
 6. Troskę o kościół przed I Komunią św. powierzam Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.
 • Spotkanie dla dzieci i Rodziców przed Pierwszą Spowiedzią i Komunią św. będzie w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 16,00.
 • Spotkanie organizacyjne dla uczestników wakacyjnego wyjazdu nad morze w dniach: 24 – 28 lipca br. będzie w piątek / 12. V. / po wieczorowej Mszy św. – obecność obowiązkowa.
 • Ks. Mieczysław organizuje wyjazd do Bałtowa dla dzieci za Szkoły Podstawowej i młodzieży z Gimnazjum w dniu 3 czerwca br.
  Koszt wycieczki – 70 zł. Można zgłaszać się do Ks. Mieczysława.
 • Siostry od Aniołów organizują FESTYN ANIELSKI, który odbędzie się pod koniec wakacji. Chcą do tego czasu utworzyć dziecięcy zespół śpiewający. Wszystkie dzieci ze szkoły podstawowej, które chcą zaśpiewać na festynie zapraszają Siostry na pierwsze spotkanie do GOKu w najbliższą środę / 10. V. / o godz. 16,30.
 • Msze św. za śp. + Marię Komsa, będą odprawione w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godz. 6,30.
 • Msze św. za śp. + Antoniego Chaber, od Sąsiadów i znajomych, będą odprawione we wtorek, środę i czwartek o godz. 6,30.
 • Msza św. za śp. + Józefa Marut, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Miłosierdzia, Pani Teresy Borek, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
 • Msza św. za śp. + Tadeusza Soję, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Fatimskiej, Pani Leokadii Chmura, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
 • Msza św. koncelebrowana w intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodzin, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 14. V. / o godz. 11,00.
 

Dzisiaj