XXXII Niedziela Zwykła - 6 listopada 2016 r. PDF Drukuj Email
sobota, 05 listopada 2016 20:39

NIEDZIELA XXXII zw. w Roku
6 listopada 2016 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn.
    Po południu o godz. 17,00 Różaniec za zmarłych poleconych w Wypominkach i Msza św. za zmarłych poleconych w Wypominkach.
  2. Od jutra do soboty włącznie Różaniec za zmarłych poleconych w Wypominkach listopadowych o godz. 16,30 i Msza św.
  3. We środę / 9. XI. / przypada liturgiczne Święto: Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy o godz. 17,00.
  4. W piątek /11. XI. / za wstawiennictwem św. Marcina modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny w 98 Rocznicę Odzyskania Niepodległości – Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. rano o godz. 6,30.
    Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10,00 ; następnie udamy się pod Pomnik Poległych, aby modlić się za tych, którzy oddali życie za Ojczyznę.
  5. W piątek / 11. XI. / po wieczorowej Mszy św. rozpoczniemy Nowennę przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet będzie w przyszłą niedzielę po Sumie.
  7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 371 – 380.
  • Pan Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem zaprasza na okolicznościowy program patriotyczny w piątek / 11. XI. / o godz. 11,30 w Gminnym Centrum Kultury w Jeżowem.
  • W ramach przygotowań do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, młodzież klasy III B. będzie miała spotkanie jutro / poniedziałek – 7. XI. / na ósmej godzinie lekcyjnej w Gimnazjum.
  • Zwracamy się z prośbą o segregowanie odpadów z cmentarza. Oddzielać doniczki plastykowe od ziemi i chryzantem, oddzielnie składać szkło ze zniczy.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Łaskawej, Pani Marii Rychlak, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłych z Róży N.M.P. Matki Odkupiciela, Pani Zofii Gut, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za zmarłe Siostry różańcowe z Róży M.B. Fatimskiej, Pani Leokadii Chmura i za zmarłych z Rodzin Sióstr, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Miłosierdzia, Pani Heleny Dyś, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 13. XI. / o godz. 11,00. – z racji dnia patronalnego.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 361 – 370, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona.