XXXI Niedziela Zwykła - 30 października 2016 r. - Rocznica poświęcenia kościoła PDF Drukuj Email
sobota, 29 października 2016 19:51

NIEDZIELA XXXI zw. w Roku
30 października 2016 r.

Uroczystość : ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚCIOŁA

1. Dziękujemy Panu Bogu za dar świątyni i modlimy się dzisiaj za fundatorów, budowniczych i dobroczyńców naszego kościoła.
    Po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza św.
  2. Jutro / poniedziałek - 31. X. / o godz. 17,00 uroczyste zakończenie Nabożeństw Październikowych – odśpiewamy dziękczynne MAGNIFICAT.
  3. We wtorek / 1. XI / Uroczystość Wszystkich Świętych …
    Przed południem porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę: 7,00 ; 9,00 ; 11,00.
    Z racji drugorzędnego Odpustu po Sumie odśpiewamy dziękczynne „Te Deum”.
    Po południu w kościele o godz. 14,00 Nieszpory, następnie udamy się na cmentarz i tam o 14,30 będzie Msza św. koncelebrowana.
    Po Mszy św. procesja z pięcioma stacjami w obrębie cmentarza. Zapraszamy !!!
  4. We środę / 2. XI. / WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. – Dzień Zaduszny.
    Msza św. rano o godz. 6,30 z procesją żałobną z pięcioma stacjami w kościele.
    Po południu o godz. 16,30 Różaniec za zmarłych poleconych w Wypominkach, o godz. 17,00 Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i Msza św. za poleconych w Wypominkach.
  5. Przez cały tydzień – do soboty włącznie – Różaniec za zmarłych poleconych w Wypominkach będzie o godz. 16,30, a o godz. 17,00 Msza św. za poleconych w Wypominkach.
  6. W tym tygodniu przypada I Czwartek , I Piątek i I Sobota listopada.
    Godzina Święta we czwartek od 16,00 do 17,00.
    W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka i adoracja do godz. 17,00.
    W sobotę nabożeństwo do Niepok. Serca N.M.P. po wieczorowej Mszy św.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 6. XI / po Sumie.
  8. Troskę o kościół / w sobotę – 5. XI. / powierzam rodzinom z domów nr: 361 – 370.
  • We wtorek / 1. XI. /, w Uroczystość Wszystkich Świętych, gościć będziemy Kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu – będą, jak co roku, kwestować na terenie cmentarza na rzecz swojej uczelni.
  • We czwartek po wieczorowej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Wspólnotę Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 311 – 320, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Marię Bednarz, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych Uczestników Wspólnot: Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Zofię Błądek, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Andrzeja Stolarza, od Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Jana Sabata, od Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych Braci różańcowych i Siostry różańcowe ze wszystkich Róż różańcowych naszej Parafii będzie odprawiona w piątek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Jana Sabata, od kolegów z pracy, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.