XXIX Niedziela Zwykła - 16 października 2016 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 16 października 2016 08:38

NIEDZIELA XXIX zw. w Roku
16 października 2016 r.

 

 1. Kończymy Misje św. Dziękujemy Panu Bogu i Matce Najświętszej za to wszystko, czego doświadczyliśmy w czasie tygodnia bogatego w modlitwy i rozważania. O Misjonarzowi Władysławowi przekazujemy naszą wdzięczność za prowadzenie Misji św. w naszej Parafii.
  Po południu, z racji 16 dnia października, o godz. 17,00 Msza św. następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i adoracja do 21,00.
  W 38 rocznicę wyboru Św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową dziękować będziemy Panu Bogu za dar naszego Rodaka i modlić się w intencji Ojczyzny.
 2. We wtorek / 18. X. / przypada liturgiczne Święto Św. Łukasza Ewg.
  Modlić się będziemy w intencji naszego Ks. Łukasza, Ks. Łukasza Kołodzieja – naszego Rodaka i w intencji Służby Zdrowia w Ich Dzień Patronalny, we środę /19. X. / wsp. Bł. Jerzego Popiełuszki, Kapłana i Męczennika, we czwartek / 20. X. / wsp. Św. Jana Kantego, kapłana, Patrona nauczycieli i studentów.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę połączona z Różańcem Św.
 4. W sobotę / 22. X. / w diecezji sandomierskiej przypada liturgiczne Święto: Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu.
  W związku z tym, wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża przenosi się w diecezji sandomierskiej na / 25. X. /.
 5. Za tydzień / 23. X. / Niedzielą Misyjną rozpoczniemy Tydzień Misyjny, który będziemy obchodzić pod hasłem: „Ochrzczony to znaczy posłany”.
 6. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 341 – 350.
 • Na stoliku są wyłożone karteczki wypominkowe. Od jutra karteczki z wypisanymi imionami naszych zmarłych będzie można składać w skarbonie.
  W oktawie będą codziennie odprawiane Msze św. za poleconych w Wypominkach a przez cały listopad Różaniec św. Bardzo proszę, aby przy porządkowaniu cmentarza segregować śmieci i inne odpady.
 • We czwartek / 20. X. / o godz. 10,00 będzie odprawiona dodatkowa Msza św. podczas której zostanie poświęcony sztandar Zespołu Szkół w Jeżowem – Centrum.
 • Wydawanie żywności dla podopiecznych „Caritas” będzie w najbliższy wtorek / 18. X. / w godz. 16,00 – 18,00 w remizie O.S.P. w Jeżowem.
 • Msza św. za śp. + Marię Rurak, od koleżanek i kolegi z pracy córki Teresy, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
 • Msza św. w intencji Ks. Łukasza, zamówiona przez Wspólnotę Akcji Katolickiej i Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
 • Msza św.za śp. + Józefa Konior, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
 • Msza św. za śp. + Marię Sagan, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
 • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 271 – 290, będzie odprawiona w piątek o godz. 17,00.
 • Msza św. za śp. + Andrzeja Stolarza, od wychowanków córki Teresy, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 9,00.
 

Dzisiaj