XVII Niedziela Zwykła - 24 lipca 2016 r. PDF Drukuj Email
sobota, 23 lipca 2016 21:43

NIEDZIELA XVII zw. w Roku
24 lipca 2016 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia i Msza św.
  2. W tym tygodniu przypadają święta i wspomnienia: jutro w / 25. VII. / liturgiczne Święto Św. Jakuba, Ap. i wsp. Św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżujących. W dniu imienin Ks. Bpa Ordynariusza, będziemy modlić się w intencji Pasterza Diecezji Sandomierskiej.
    We wtorek / 26. VII. / wsp. Rodziców N.M.P. Św. Joachima i Anny.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 31. VII. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  5. Chrzest dzieci za tydzień w niedzielę / 31. VII. / podczas Sumy o godz. 11,00.
    Katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczorowej w kościele. Proszę zgłaszać dzieci do chrztu w tygodniu po porannej i wieczorowej Mszy św.
  6. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 201 – 210.
  • Wyjazd do Krakowa na czuwanie modlitewne z Ojcem św. Franciszkiem w najbliższą sobotę / 30. VII. / o godz. 13,00 z małego parkingu obok kościoła.
    Są jeszcze wolne miejsca, zachęcamy i zapraszamy do tego wyjazdu.
  • Przypominamy o zgłaszaniu się na XXXIII Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
  • Msza św. za śp. + Genowefę Krawiec, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Marię Pasiak, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Joachima i Anny, Pana Bogdana Bednarza, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.- dzień patronalny
  • Msza św. za śp. + Stanisława Mścisz, od kolegów, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Anielskiej, Pani Anny Drabik, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Marię Pasiak, od koleżanek i kolegi z pracy córki Haliny, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Sagana, od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Władysławę Wołoszyn, od Sąsiadów ze Stalowej Woli, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00. na Jasną Górę.