XV Niedziela Zwykła - 10 lipca 2016 r. PDF Drukuj Email
sobota, 09 lipca 2016 21:04

NIEDZIELA XV zw. w Roku
10 lipca 2016 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. Jutro / 11. VII. / przypada liturgiczne Święto Św. Benedykta – Patrona Europy.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00.
  4. W sobotę / 16. VII./ przypada wsp. Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej; dzień modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy Św. Jana Pawła II – Papieża i w int. Ojczyzny.
    Po wieczorowej Mszy św. będzie czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem do Apelu Jasnogórskiego do godz. 21,00.
    Modlitwy prowadzą Rodziny z domów nr: 301 – 360. Zapraszamy !
  5. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 181 – 190.
  • Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby Światowych Dni Młodzieży.
  • Łączymy się w modlitwie z Pielgrzymami Rodziny Radia Maryja i Telewizji TRWAM w czasie ich pielgrzymki na Jasną Górę.
  • Przypominamy o zgłaszaniu się na wyjazd do Sandomierza w dniu 23 lipca.
  • Przypominamy też o zgłaszaniu się na wyjazd do Krakowa, na czuwanie modlitewne z Papieżem Franciszkiem 30 / 31 lipca br.
  • Trwają zgłoszenia i zapisy na XXXIII Pieszą Pielgrzymkę Jasnogórską.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Zarzyckiego, od kolegów, będzie odprawiona dzisiaj o godz. 9,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Jana z Dukli z racji dnia patronalnego, będzie odprawiona dzisiaj o godz. 11,00.
  • Msza św. za śp. + Adama Żaka, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Zarzyckiego, od pracowników piekarni galicyjskiej, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Adama Siudaka, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Mścisz, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Sagan, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Genowefę Krawiec, od Sąsiadów i znajomych z Pikuł, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Marię Pasiak, z Róży M.B. Gromnicznej, Pani Beaty Gumieniak, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Genowefę Krawiec, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Szkaplerznej, Pani Marii Dul, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Szkaplerznej, Pani Władysławy Łach, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Szkaplerznej, Pani Władysławy Łach, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona.XV Niedzia