XI Niedziela Zwykła - 12 czerwca 2016 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 12 czerwca 2016 08:51

NIEDZIELA XI zw. w Roku
12 czerwca 2016 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe i Msza św.
    Dziękujemy Panu Bogu za dar Pielgrzymki Św. Jana Pawła II – Papieża w roku 1999 do Sandomierza. / 12 czerwca 1999 r. /
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  3. We czwartek / 16. VI. / dzień dziękczynienia Panu Bogu i Matce Najśw. za Św. Jana Pawła II i dzień modlitwy w intencji Ojczyzny. Wieczorem adoracja Najśw. Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego, do godz. 21,00. Zapraszamy !!!
    W tym miesiącu proszę o prowadzenie modlitw Parafian z domów nr: 241 – 300.
  4. Za tydzień, w niedzielę / 19. VI. / nasz Rodak, Diakon Łukasz Kołodziej otrzyma święcenia kapłańskie w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu. Modlimy się w intencji naszego Rodaka…
  5. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: jutro Św. Antoniego z Padwy, dK ; we wtorek Bł. Michała Kozala, bpa i m. ; we środę Bł. Jolanty ; w piątek Św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  6. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 121 – 130.
  • Wyjazd do Bałtowa na wycieczkę dla dzieci i młodzieży w najbliższą sobotę. Zbiórka i wyjazd z parkingu obok kościoła o godz. 7,30. Spotkanie organizacyjne dla uczestników wycieczki we czwartek / 16. VI. / po wieczorowej Mszy św. w salce.
  • W przyszłą niedzielę / 19. VI. / nasza młodzież z Ruchu „Światło-Życie” będzie kwestować na rzecz dofinansowania wakacyjnych rekolekcji oazowych. W tym roku 23 osoby z naszej parafialnej Wspólnoty „Ruchu Światło-Życie” wyjedzie na dwutygodniowe rekolekcje oazowe.
  • Egzamin dla kandydatów do Bierzmowania /uczniowie Gimnazjum / w następującym porządku: jutro / poniedz. – 13. VI. / o godz. 15,30 kl. I a, o godz. 16,30 kl. I b. We czwartek / 16. VI. / o godz. 15,30 kl. II a, o godz. 16,00 kl. II b, o godz. 16,30 kl. II c.
  • W najbliższą sobotę / 18. VI. / o godz. 10,00 w Stalowej Woli, w Centrum Edukacji Zawodowej przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego, odbędzie się szkolenie dla wolontariuszy Ś.D.M. z Parafii, które będą gościć młodych z zagranicy. Szkolenie poprowadzą: policjanci, strażacy, A.B.W. i służby medyczne. Zgłoszenia do Ks. Mieczysława.
  • W dniu 10 lipca 2016 r. organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy na spotkanie Rodziny Radia „MARYJA”. Zapisy u Pani Marii Szewc obok kościoła.
  • Msza św. za śp. + Janinę Bednarz, od Sąsiadów z Zanawsia, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Zofię Głuszak, od Sióstr Córek Bożej Miłości z Domu Prowincjalnego w Krakowie, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Adama Siudaka, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Gromnicznej, Pani Beaty Gumieniak, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
  • Msza św. za sp. + Marię Drelich, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Romana Graczyka, od Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Zofię Głuszak, od Sióstr Córek Bożej Miłości z rocznika Siostry Teresy, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 17,00.
  • Msze św. za śp. + Adama Żaka, zamówione przez Sąsiadów i kolegów z Irlandii, będą odprawione w późniejszym terminie – będą ogłoszone.