Niedziela Trójcy Świętej - 22 maja 2016 r. PDF Drukuj Email
sobota, 21 maja 2016 21:18

NIEDZIELA VIII zw. w Roku

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
22 maja 2016 r.

 

 1. Wielbimy Jedynego Boga w Osobach Ojca, Syna i Ducha Św. Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo majowe i Msza św.
 2. We wtorek / 24. V. / przypada wsp. N.M.P. Wspomożycielki Wiernych.
 3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę połączona będzie z nabożeństwem majowym.
 4. W tym roku Dzień Matki / 26. V. / przypada w Uroczystość Bożego Ciała. Modlić się będziemy w intencji wszystkich Matek
 5. We czwartek / 26. V. / UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – BOŻE CIAŁO. Msze św. będą: Prymaria o godz. 7,00 ; uroczysta Suma o godz. 10,00, po której nastąpi PROCESJA EUCHARYSTYCZNA do czterech ołtarzy, w tym roku na ZANAWSIE.
  Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy; strażaków proszę o zabezpieczenie trasy. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów jak również dzieci pierwszokomunijne i z Rocznicy I Komunii św.
  Po południu w Boże Ciało o godz. 17,00 nabożeństwo majowe, procesja wokół kościoła i Msza św.
  Przez całą Oktawę Bożego Ciała zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.
 6. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9,00.
 7. Chrzest dzieci w przyszłą niedzielę / 29. V. / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla Rodziców i Chrzestnych w sobotę po wieczorowym nabożeństwie w kościele.
 8. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 91 – 100.
 • Dzisiaj nie będzie spotkania Wspólnoty Akcji Katolickiej. Przekładamy spotkanie na niedzielę – 5 czerwca br. – będzie jeszcze przypomnienie.
 • Nasza młodzież z K.S.M. jak co roku, organizuje spotkanie i zabawy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka w najbliższą sobotę – 28 maja od godz.10,00 w ogrodzie przy plebanii. Gdyby padał deszcz spotkanie będzie przesunięte na inny dzień.
 • W dniu 18 czerwca / sobota / Parafia organizuje jednodniowy wyjazd dla dzieci i młodzieży do Bałtowa. To nagroda dla tych, którzy wzorowo uczestniczyli w nabożeństwach majowych. Ci, którzy byli na wszystkich pojadą bezpłatnie a reszta, w zależności od frekwencji 25 zł. lub 60 zł.
 • Msza św. za śp. + Zofię Głuszak, od Sióstr Córek Bożej Miłości z Bielska Białej, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
 • Msza św. za śp. + Jana Lesiczkę, od Pracowników G.S. Jeżowe, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Wspomożycielki Wiernych – Pani Anieli Furtak, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00. – dzień patronalny
 • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 71 – 90, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00. Koncelebra
 • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Różańcowej, Pani Krystyny Zwolskiej, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
 • Msza św. za śp. + Stanisława Sagan, od Parafian z Parafii Momoty, będzie odprawiona we czwartek o godz. 7,00.
 • Msza św. za śp. + Władysławę Ożóg, od Pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Nisku, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
 • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Róży Mistycznej – Pani Marii Woś, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
 • Msza św. za śp. + Feliksa Zarzyckiego, od koleżanek i kolegów z pracy córki Aliny, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
 

Dzisiaj