Niedziela Dobrego Pasterza - 17 kwietnia 2016 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 17 kwietnia 2016 09:25

NIEDZIELA IV WIELKANOCNA
17 kwietnia 2016 r.

1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
    Podczas Mszy św. o godz. 9,00 będzie liturgiczny obrzęd przyjęcia sześciu nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza.
    Po południu o godz. 17,00 Nieszpory i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  3. W sobotę / 23. IV. / Uroczystość Św. Wojciecha – Patrona Polski.
    Modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny i polecać będziemy Solenizantów, naszego Rodaka - Ks. Wojciecha Zająca, pracującego w Parafii Godziszów.
  4. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 24. IV. / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9,00.
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 31 – 40.
  • Msza św. za śp. + Zofię Głuszak, od Sąsiadów z domów nr: 413 – 420, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Władysławę Ożóg, od Pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Nisku, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Bronisławę Tłusty, od Pracowników Gminnej Spółdzielni „S.Ch.” w Jeżowem, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Jana Kołodzieja, od Sąsiadów syna Stanisława z Sokołowa Młp. Będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 611 – 620, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Mścisz, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30. – koncelebra
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży Św. Jadwigi – Królowej, Pani Janiny Sitarz, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Władysławę Ożóg, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Jana Lesiczkę, od Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30. – koncelebra