III Niedziela Wielkiego Postu - 28 lutego 2016 r. PDF Drukuj Email
sobota, 27 lutego 2016 20:21

NIEDZIELA III WIELKIEGO POSTU
28 lutego 2016 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci.
    Po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. W piątek / 4. III. / przypada liturgiczne Święto Św. Kazimierza, królewicza.
    Modlić się będziemy w intencji Solenizantów pamiętając o naszych Rodakach: Ks. Dziekanie Kazimierzu Partyce i Ks. Proboszczu Kazimierzu Saganie.
  4. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota marca.
    Godzina św. we czwartek od 16,00 do 17,00.
    W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 17,00.
  5. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17,00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18,30,
    natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9,00.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę po Sumie.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 611 – 620.
  • Od 2010 roku w dniu 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Modlimy się za tych, którzy oddali życie, już po wojnie, za wolność Ojczyzny. Dzisiaj podczas Sumy modlić się będziemy w tych intencjach.
  • Wspólnotę Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszamy na spotkanie we czwartek po wieczorowej Mszy św.
  • Msza św. za śp. + Janinę Gielar, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Zofię Głuszak, od Sióstr Córek Bożej Miłości z Bytomia, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 551 – 560, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Feliksa Zarzyckiego, od Braci różańcowych z Róży Św. Józefa, Pana Krzysztofa Piędel, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • We czwartek – 3 marca, Ks. dr Krzysztof Cisek w Sandomierzu rozpocznie Msze św. gregoriańskie za śp. + Józefa Saj.
  • Msza św. za śp. + Feliksa Zarzyckiego, od dalszych Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek wieczorem po Drodze Krzyżowej.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 561 – 570, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Kazimierza, Pana Józefa Mareckiego, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 6. III. / o godz. 11,00.
  • Msza św. za śp. + Zofię Głuszak, od Sióstr różańcowych z Róży Narodzenia N.M.P. będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 6. III. / wieczorem po Gorzkich Żalach.
  • Dwie Msze św. za śp. + Bronisławę Tłusty, od Pracowników Gminnej Spółdzielni „SCh” w Jeżowem, będą odprawione w terminie późniejszym – będą jeszcze ogłoszone.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 601 – 610, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie jeszcze ogłoszona.