II Niedziela Zwykła - 17 stycznia 2016 r. PDF Drukuj Email
sobota, 16 stycznia 2016 19:33

NIEDZIELA II zw. w Roku
17 stycznia 2016 r.

1. Jutro / poniedziałek – 18. I. / rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Wezwani, by ogłaszać wielkie dzieła Pana.” ( por. 1P 2,9 ). W Tygodniu Ekumenicznym modlić się będziemy o jedność wszystkich wyznawców Chrystusa.
  2. We wtorek / 19. I. / przypada wsp. Św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp. – we czwartek / 21. I. / Św. Agnieszki, dz. i m. Wdzięczną modlitwą obejmować będziemy wszystkie Babcie.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17.00 i Msza św.
  4. W przyszłą niedzielę / 24. I. / przypada wsp. św. Franciszka Salezego – Patrona dziennikarzy. W dniu imienin naszego Rodaka Ks. proboszcza Franciszka Partyki modlić się będziemy w Jego intencjach i wszystkich Solenizantów.
  5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 551 – 560.
  • Parafialny Zespół „CARITAS” zapraszam na spotkanie we środę / 20. I. / po Nowennie i wieczorowej Mszy św. o godz. 18,00.
  • Duszpasterską Radę Parafialną zapraszam na spotkanie we czwartek / 21. I. / po wieczorowej Mszy św. na plebanię – o godz. 18.00.
  • Nasza młodzież z Ruchu „Światło-Życie” serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na zabawę choinkową w przyszłą niedzielę / 24 stycznia 2016 r. / Rozpoczęcie zabawy o godz. 14,00, a zakończenie o godz. 17,00. Mile będą widziane stroje karnawałowe.
  • Pielgrzymów Jasnogórskich z grupy Św. Urszuli, Ks. Krystian Kusztyb – Przewodnik grupy, serdecznie zaprasza na spotkanie opłatkowe do Parafii Św. Katarzyny w Łętowni w przyszłą niedzielę / 24. I. /. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 14,00 w kościele. Druga część spotkania – wspólne kolędowanie - w Remizie O.S.P. w Wólce Łętowskiej.
  • Msza św. za śp. + Janinę Gielar, od współpracowników Poczty Polskiej, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłe Siostry różańcowe z Róży Św. Rodziny, Pani Marii Głuszak, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Janinę Chowaniec, z Róży M.B. Saletyńskiej, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Edwarda Piskora, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 461 – do końca Pikuł, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Władysławę Surdyka, od Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Dul, od Dyrektora i Pracowników firmy „KOBEX”, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłych z Rodzin z domów nr: 401 – 410, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Marię Partyka, od Sąsiadów, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona.
  • Msza św. za śp. + Zofię Głuszak, os Pracowników tartaku firmy „RALPOL”, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 541 – 550, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie ogłoszona.