XXII Niedziela Zwykła - 30 sierpnia 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 29 sierpnia 2015 19:48

NIEDZIELA XXII zw. w Roku
30 sierpnia 2015 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci. Po południu o godz. 17,00 Nieszpory i Msza św.
  2. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 dla uczniów wszystkich szkół z terenu Parafii będzie we wtorek / 1. IX. / o godz. 8,00 w kościele.
    Zapraszamy młodzież, dzieci, rodziców, wychowawców i nauczycieli. Modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.
    Prosimy, aby były obecne poczty sztandarowe szkół z terenu naszej parafii.
  3. We wtorek / 1. IX. / w 76 rocznicę wybuchu II wojny światowej modlić się będziemy za tych, którzy oddali życie za Ojczyznę i o pokój na całym świecie.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  5. W tym tygodniu przypada: I Czwartek ; I Piątek i I Sobota września.
    Godzina Święta we czwartek od 17,00 do 18,00.
    W piątek o godz. 15,00 rozpoczęcie adoracji Najśw. Sakramentu Koronką do Bożego Miłosierdzia, o godz. 18,00 Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i Msza św.
    Nabożeństwo do Niep. Serca N.M.P. w sobotę po wieczorowej Mszy św.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 6. IX. / po Sumie.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 301 - 320 / dwie kolejki przed odpustem, część w sobotę / 5. IX. / i w poniedziałek / 7. IX. / przed samą Uroczystością.
  • Próba chóru parafialnego będzie we wtorek / 1. IX. / o godz. 19,00. Zapraszam !
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszamy na spotkanie we czwartek po wieczorowej Mszy św.
  • Zbiórka dla ministrantów będzie we czwartek po Mszy św. wieczorowej. Lektorzy będą mieć zbiórkę w piątek też po wieczorowej Mszy św.
  • Młodzież z K.S.M. zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19,30.
  • Nasza młodzież oazowa z Ruchu Światło – Życie zaprasza do swojej wspólnoty wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i radośnie przeżywać młodość.
    Pierwsze spotkanie dla Dzieci Bożych odbędzie się w sobotę / 5. IX. / o godz. 16,00. Młodzież natomiast rozpocznie rok formacji też w sobotę / 5. IX. / Mszą św. o godz. 18,00. Druga część spotkania w salce. Zapraszamy !
  • Msza św. za śp. + Janinę Buczek, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Jana Drzymałę, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Władysława Gajdę, od Sąsiadów, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie jeszcze ogłoszona.