VII Niedziela Wielkanocna - 17 maja 2015 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA VII WIELKANOCNA
LITURGICZNA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
17 maja 2015 r.

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9,00 dzieci klas trzecich naszej Parafii obchodzą Rocznicę Pierwszej Komunii św.
    Po południu o godz. 17.00 nabożeństwo majowe i Msza św.
    Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę połączona z naboż. majowym.
  3. W przyszłą Niedzielę / 24.V. / UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - Zielone Świątki, kończy się czas WIELKANOCNY.
  4. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 151 – 160.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00.
  • Pielgrzymka do Leżajska wyruszy z kościoła paraf. w przyszłą Niedzielę / 24.V. / o godz. 3,00 nad ranem – powrót w tym samym dniu.
  • Organizowany jest wyjazd na Spotkanie Młodzieży w Lednicy. Prosimy zgłaszać się do Ks. Mieczysława do 30 maja br. Wstępna wpłata 50 zł.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Trela, od Komitetu Budowy Kapliczki na Górze Kościelnej, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Kalinowską, od Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeżowem, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. zaśp. + Józefa Saj, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Kalinowską, od Koleżanek z Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeżowem, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Marię Rychlak, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Jana Drzymałę, od Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Franciszka Głuszaka, od Zarządu Wspólnoty Serwitutowej w Jeżowem, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Edwarda Mścisz, od rodziny i Sąsiadów z domu rodzinnego, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za zmarłych z rodzin z domów nr: 51 – 60, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 61 – 70, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 7,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Wspomożycielki Wiernych, Pani Anieli Furtak, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 141 – 150, będzie odprawiona w późniejszym terminie – będzie ogłoszona…
  • Msza św. za śp. + Janinę Przybysz, od Sąsiadów, będzie odprawiona w późniejszym terminie.
  • Msze św. gregoriańskie za śp. + Eugeniusza Ciaka, rozpoczyna dzisiaj Ks. Zbigniew Jargieło w Paryżu.