V Niedziela Wielkanocna - 3 maja 2015 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 03 maja 2015 07:55

NIEDZIELA V WIELKANOCNA
3 maja 2015 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn, a po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Majowe i Msza św.
  2. Jutro / 4. V. / wsp. Św. Floriana, męczennika, Patrona Strażaków i Hutników. Już dzisiaj modlimy się w intencji naszych Braci Strażaków, okazując Im wdzięczność za wszelkie dobro i życzliwość z Ich strony.
  3. We środę / 6. V. / przypada liturgiczne święto Św. Apostołów: Filipa i Jakuba.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie włączona w Naboż. Majowe.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek maja. Godzina Święta od 17,00 do 18,00. O godz. 18,00 nabożeństwo majowe i Msza św.
  6. W piątek / 8. V. / Uroczystość Św. Stanisława, Bpa i Męczennika – Głównego Patrona Polski i Diecezji Sandomierskiej. Modlić się będziemy w intencji Ojczyzny, Diecezji i Solenizantów.
  7. W najbliższą sobotę / 9. V. / nasz Rodak, Alumn piątego roku Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu, Łukasz Kołodziej przyjmie święcenia Diakonatu. Modlimy się w Jego intencji.
  8. W przyszłą Niedzielę – 10. V. – w naszej Parafii podczas Mszy św. o godz. 9,00 Uroczystość I Komunii św. Modlimy się w intencji dzieci, ich Rodziców i Rodzin.
    Spowiedź św. przed I Komunią Św. dla dzieci i ich Rodzin będzie w piątek od godz. 16,30 do 17,30.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet będzie w przyszłą niedzielę po Sumie.
  10. Troskę o kościół jak co roku przed I Komunią św. powierzam Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.
  • Pan Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem zaprasza na akademię z okazji 224 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja dzisiaj o godz. 12,15 w Gminnym Centrum Kultury w Jeżowem.
  • Zachęcamy i zapraszamy do licznego uczestnictwa w Nabożeństwach Majowych ku czci Matki Bożej.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Szkaplerznej, Pani Władysławy Łach, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Marię Rychlak, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Różańcowej, Pani Krystyny Zwolskiej, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Dorotę Trela, od Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników i Uczniów Szkoły Podstawowej w Jeżowem – Podgórzu, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00. – koncelebra
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Szkaplerznej, Pani Marii Dul, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Jana Drzymałę, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Róży Mistycznej, Pani Marii Woś, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Braci Różańcowych z Róży Św. Stanisława, Bpa i M. Pana Andrzeja Drelicha, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. koncelebrowana w przyszłą niedzielę o godz. 9,00, będzie w intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodzin.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Łaskawej, Pani Marii Rychlak, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00 z racji Dnia Patronalnego, który przypada 7 maja.
  • Msza św. za zmarłych z Róży M.B. Róży Mistycznej, Pani Marii Woś, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę po południu o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 131 – 140, będzie odprawiona w terminie późniejszym – będzie jeszcze ogłoszona.