IV Niedziela Wielkiego Postu - 15 marca 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 14 marca 2015 21:28

NIEDZIELA IV WIELKIEGO POSTU
15 marca 2015 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św. Trwa Nowenna przed Uroczystością Św. Józefa, Oblubieńca N.M.P.
  2. Jutro / poniedz. – 16. III. / po Mszy św. wieczorowej wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do Apelu Jasnogórskiego – czas na modlitwę dziękczynną za dar Św. Jana Pawła II i modlitwę błagalną w intencji Ojczyzny.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  4. We czwartek / 19. III. / Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca N.M.P. – Opiekuna Kościoła św. i Patrona Rodzin.
  5. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17,00 i Msza św. Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18,30, natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9,00.
  6. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 51 – 60.
  7. Za tydzień, w V Niedzielę W. Postu / 22. III. / rozpoczniemy w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi O. Flawian z klasztoru OO. Bernardynów z Leżajska. Program na niedzielę / 22 marca / :
  • Godz. 7.00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich;
  • godz. 9.00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich;
  • godz. 11.00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich. Bezpośrednio po Sumie zapraszamy wszystkich mężczyzn na naukę stanową.
  • Po południu o godz. 16.30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym , następnie Msza św. recytowana bez kazania i po Mszy św. zapraszamy wszystkie kobiety na naukę stanową.

Program na kolejne dni będzie podany w przyszłą niedzielę…

• Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj / 15. III. / o godz. 15,00.
  • Stowarzyszenie: Tarnobrzeski Bank Żywności, konkretnie Pan Jacek Bryła, przekazuje nam bezpłatnie 20 ton jabłek. Samochód z jabłkami przyjedzie na mały parking obok kościoła jutro / poniedziałek / ok. godz. 14.00. Chętnych po odbiór jabłek / bezpłatnie / zapraszamy jutro o godz. 14.00 na mały parking obok kościoła.
  • Nasza młodzież z Ruchu Światło-Życie zaprasza na Drogę Krzyżową w intencji Światowych Dni Młodzieży w najbliższy piątek / III piątek miesiąca / o godz. 18.30.
  • W najbliższą sobotę / 21. III. / Ruch Światło-Życie organizuje wyjazd do kina na film pt. „Bóg nie umarł”. Wszystkich chętnych prosimy zgłaszać się do Ks. Mieczysława.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, od Sióstr Córek Bożej Miłości z Pabianic, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Józefa, Pana Krzysztofa Piędel, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00, - w dniu patronalnym.
  • Msza św. za śp. + Stefanię Wąsik , od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.