III Niedziela Wielkiego Postu - 8 marca 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 07 marca 2015 20:16

NIEDZIELA III WIELKIEGO POSTU
8 marca 2015 r.

1. Jak było zapowiadane, modlimy się dzisiaj w intencji Żołnierzy Wyklętych. Msza św. o godz. 11,00, którą odprawi nasz Rodak Ks. pułkownik Stanisław Błądek będzie ofiarowana w tej intencji.
  2. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet. Po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św.
  3. We wtorek /10. III./ rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Św. Józefa. Nowenna po wieczorowej Mszy św.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00.
  5. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17.00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18.30,
    natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9.00.
  6. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 41 – 50.
  • W tym tygodniu odbędzie się egzamin dla uczniów klas drugich i trzecich przed Sakramentem Bierzmowania w następującej kolejności: klasy drugie gimnazjalne w poniedziałek i wtorek od godz. 15,00 ; klasy trzecie gimnazjalne we czwartek od godz. 15,00 i w sobotę od godz. 12,30.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę / 15. III. / o godz. 15,00.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, od Sióstr Córek Bożej Miłości z Wojski, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Genowefę Olejarz, od pracowników piekarni G.S. w Jeżowem, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Genowefę Olejarz, z Róży M.B. Fatimskiej, Pani Leokadii Chmura, będzie odprawiona w piątek wieczorem po Drodze Krzyżowej dla starszych.
  • Msza św. w intencji Nauczycieli i Pracowników Publicznego Gimnazjum w Jeżowem, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.