VI Niedziela Zwykła - 15 lutego 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 14 lutego 2015 20:13

NIEDZIELA VI zw. w Roku
15 lutego 2015 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 17.00 Nieszpory i Msza św.
  2. Jutro / 16. II. / jak co miesiąc dziękować będziemy Panu Bogu i Matce Najśw. za Św. Jana Pawła II i modlić się w intencji Ojczyzny.
    Po wieczorowej Mszy św. będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do Apelu Jasnogórskiego, do godz. 21,00.
  3. W tym tygodniu przypada ŚRODA POPIELCOWA / 18. II. / - rozpoczniemy WIELKI POST. We Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 6,30 i 17,30 oraz dodatkowa Msza św. o godz. 9,00.
    Podczas Mszy św. będzie zbierana taca na „Caritas”.
    Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy o godz. 17,00.
    Starajmy się przeżyć Wielki Post godnie, pobożnie, gorliwiej praktykując: modlitwę, post i jałmużnę. We Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.
  4. W piątek o godz. 17,00 Droga Krzyżowa dla starszych i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18,30.
    natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9,00.
  5. W piątek / 20. II. / przypada siódma rocznica śmierci naszego Księdza Prałata Ludwika Bielawskiego.
    Msza św. rocznicowa za + Ks. Prałata będzie odprawiona wieczorem po Drodze Krzyżowej dla starszych.
  6. W przyszłą niedzielę / 22. II. / wspominać będziemy dzień Poświęcenia Katedry Św. Piotra Ap. 7. Za tydzień / 22.II. / po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci.
  7. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 22. II / podczas Sumy o godz. 11,00.
    Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele.
  8. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 11 – 20.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj /15. II. / o godz. 15,00.
  • Młodzież klas trzecich gimnazjalnych zapraszamy na Mszę św. we czwartek o godz. 17,00. Po Mszy św. spotkanie w związku z Bierzmowaniem…
  • Msza św. za śp. + Władysława Drelicha, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, od pracowników piekarni G.S. w Jeżowem, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Stefanię Wąsik, od Sąsiadów, będzie odprawiona we środę o godz. 9,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 611 – 620, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Władysława Drelich, od pracowników G.S. w Jeżowem, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Mariana Kołodziej, od pracowników Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli, będzie odprawiona w piątek po Drodze Krzyżowej dla starszych.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Bekier, z Róży M.B. Szkaplerznej - Pani Marii Dul, będzie odprawiona w piątek wieczorem. / koncelebra /
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, z Róży M.B. Gromnicznej, Pani Beaty Gumieniak, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 9,00.