V Niedziela Zwykła - 8 lutego 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 07 lutego 2015 22:05

NIEDZIELA V zw. w Roku
8 lutego 2015 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. We środę / 11. II. / wsp. Najśw. Maryi Panny z Lourdes – XXIII Światowy Dzień Chorego. Kościół w tym dniu pragnie szczególnie pochylić się nad cierpiącymi z powodu choroby i niepełnosprawności. Rano o godz. 6.30 i wieczorem po Nowennie Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Modlić się będziemy w intencji wszystkich chorych i cierpiących w naszej wspólnocie parafialnej.
  3. W sobotę / 14. II. / liturgiczne święto Patronów Europy: Św. Cyryla i Metodego.
  4. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 1 – 10.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. z Lourdes, Pani Marianny Roman, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie – dzień patronalny
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, od Sióstr Córek Bożej Miłości z Krynicy, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Bekier, od Sąsiadów, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Mariana Kołodziej, od Sąsiadów z Zanawsia, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 7,00.
  • Msza św. w intencji mieszkańców Jeżowego – żyjących i zmarłych, którzy brali udział w strajku w Rzeszowie w dniach: 6 stycznia – 20 lutego 1981 roku, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11,00.
  • Kilka dni temu spod salek na dawnej wikarówce, kiedy młodzież oazowa miała spotkanie, został skradziony rower…