II Niedziela Zwykła - 18 stycznia 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 17 stycznia 2015 20:31

NIEDZIELA II zw. w Roku
18 stycznia 2015 r.

1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Jezus rzekł do samarytanki: Daj mi pić” ( J. 4,1-7 ).
    W Tygodniu Ekumenicznym modlić się będziemy o jedność wszystkich wyznawców Chrystusa.
    Po południu o godz. 17,00 Nieszpory i Msza św.
  2. Jutro / 19. I. / przypada wsp. Św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp.
  3. We środę / 21. I. / przypada wsp. św. Agnieszki, dz. i m. Wdzięczną modlitwą obejmować będziemy wszystkie Babcie.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17.00 i Msza św.
  5. W sobotę / 24. I. / przypada wsp. św. Franciszka Salezego – Patrona dziennikarzy. W dniu imienin naszego Rodaka Ks. proboszcza Franciszka Partyki modlić się będziemy w Jego intencjach i wszystkich Solenizantów.
  6. W przyszłą niedzielę / 25. I. / wspominać będziemy Nawrócenie św. Pawła Ap. – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan – Tygodnia Ekumenicznego.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 25. I. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  8. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 25. I. / podczas Sumy. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele. Proszę zgłaszać dzieci do chrztu w ciągu tygodnia po Mszy św. wieczorowej.
  9. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 631 – 640.
  • Duszpasterską Radę Parafialną zapraszam na spotkanie we czwartek / 22. I. / po wieczorowej Mszy św. na plebanię – o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę po Sumie zapraszam na ok. 20 – minutowy koncert kolęd w wykonaniu naszej Orkiestry.
  • XIX Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w tym roku odbędzie się w Remizie O.S.P. w Jeżowem, w przyszłą niedzielę / 25. I. / o godz. 14.00. Pan Dyrektor G.C.K. zaprasza…
  • Za tydzień, w niedzielę / 25. I. / po południu o godz. 17,00 zamiast Nieszporów, nasz Chór śpiewać będzie kolędy w układzie czterogłosowym. Serdecznie zapraszamy !!!
  • Msza św. za śp. + Emilię Żak, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 561 – 570, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, od Sióstr – Córek Bożej Miłości z Witowa, będzie odprawiona we czwartek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 551 – 560, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Mariana Kołodzieja, od współpracowników z Zakładu Zespołów Napędowych w Stalowej Woli, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.