Niedziela Chrztu Pańskiego - 11 stycznia 2015 r. PDF Drukuj Email
sobota, 10 stycznia 2015 20:28

NIEDZIELA - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
11 stycznia 2015 r.

1. Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pana Jezusa kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie trwamy w atmosferze bożonarodzeniowej do 2. lutego.
    Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. W piątek przypada 16 dzień stycznia – Dzień wdzięczności Panu Bogu i Matce Najśw. za wyniesienie do chwały ołtarzy Św. Jana Pawła II. i modlitwy w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. wieczorowej adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. ZAPRASZAMY !
  4. W przyszłą niedzielę / 18.I. / rozpoczniemy kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan – Tydzień Ekumeniczny pod hasłem: „Jezus rzekł do samarytanki: Daj mi pić.” ( J. 4,7 )
  5. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 621 – 630.
  • Jak co roku od dzisiejszej niedzieli ofiary z racji „kolędy” można składać na tacę w podpisanych - z numerem domu - kopertach.
  • Dokończenie wizyty duszpasterskiej jutro w następującym porządku: Ks. Mieczysław, od godz. 14,00, będzie kontynuował wizytę w Rodzinach w okolicach szkoły w Pogórzu w kierunku Pikuł. Drugi ks. od godz. 9,00, odwiedzi Rodziny od Pikuł,a rozpocznie od Państwa Czubatów i Pesztów.
  • Parafialny Zespół „CARITAS” zapraszam na spotkanie we środę po Mszy św. wieczorowej na plebanię.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę /18. I. / o godz. 15,00.
  • Dekanalne – modlitewne – spotkanie młodzieży w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w tym miesiącu odbędzie się w Parafii Cholewiana Góra w piątek / 16. I. / - trzeci piątek miesiąca.
  • Msza św. za śp. + Stanisławę Głuszak, od Sióstr ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości z Bytomia, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Mariana Kołodzieja, od pracowników Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli – kolegów syna Tomasza, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 18. I. / o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 611 – 620, będzie odprawiona w późniejszym terminie – będzie jeszcze ogłoszona.
  • Msza św. za śp. + Władysława Drelich, od Sąsiadów rodzinnego domu, będzie odprawiona 3 marca o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji przyjaciół, Sąsiadów, znajomych śp. + Władysława Drelicha, jako wdzięczność Rodziny za okazaną pomoc, będzie odprawiona 6 marca o godz. 17,00.