Niedziela Świętej Rodziny - 28 grudnia 2014 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO
Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

28 grudnia 2014 r.

1. Dzisiaj / 28. XII. / przypada Święto Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się w intencji naszych Rodzin. Polecamy szczególnie Małżonków Jubilatów, którzy w tym kończącym się 2014 roku świętowali swoje Jubileusze.
    Po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż młodzieży i dzieci. Po południu o godz. 17.00 Nieszpory i Msza św.
  2. We środę / 31. XII. / - VII Dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego , wsp. Św. Sylwestra I, papieża. Dziękować będziemy Panu Bogu i Matce Najśw. za cały 2014 rok. Uroczysta Msza św. na zakończenie roku rozpocznie się o godz. 17,00. ZAPRASZAMY ! do licznego udziału w Nabożeństwie Dziękczynnym…
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy będzie włączona w Nabożeństwo Dziękczynne
  4. We czwartek / 1. I. / zakończenie Oktawy Uroczystości Narodzenia Pańskiego - pierwszy dzień Nowego 2015 Roku – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki ; Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Porządek Mszy św. taki, jak w każdą niedzielę.
  5. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota stycznia 2015 r.
    Godzina Św. we czwartek / 1. I. / od 16.00 do 17.00. O godz. 17,00 Msza św.
    W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie adoracja do godz. 17.00 i Msza św.
    Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej w sobotę po wieczorowej Mszy św.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 4. I. / po Sumie.
  7. Troskę o kościół – we środę rano - powierzam Rodzinom z domów nr: 591 – 600.
  • Jutro / poniedziałek – 29. XII. / od godz. 9,00 rozpoczniemy wizytę duszpasterską.
    Dwóch Księży rozpocznie błogosławieństwo Rodzin od Krzyżówek po obu stronach drogi w kierunku kościoła i plebanii.
    Trzeci Ksiądz rozpocznie od Państwa Watrasów na Zanawsiu i pójdzie w kierunku piekarni. We wtorek też od godz. 9,00 Księża będą kontynuować wizytę w swoich rejonach. We środę wizyty duszpasterskiej nie będzie.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszamy na krótkie spotkanie we czwartek po Mszy św. wieczorowej.
  • Msza św. za śp. + Marię Kozak, od znajomych, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. dziękczynna za rok 2014 i o Boże błogosł. w roku 2015, od Parafian z Zanawsia, będzie odprawiona we środę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Kapłanów, w intencji Ks. Mieczysława w dniu Jego imienin, od Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu i Akcji Katolickiej, będzie odprawiona we czwartek / 1. I. / o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Mariana Kołodziej, od pracowników Urzędu Gminy Jeżowe i Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeżowem, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 4. I. / o godz. 9,00.