XXXI Niedziela Zwykła - 2 listopada 2014 r. PDF Drukuj Email

NIEDZIELA XXXI zw. w Roku
2 listopada 2014 r.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn. Po południu o godz. 17,00 Różaniec wypominkowy i Msza św. za poleconych w Wypominkach.
  2. Przez cały tydzień – do soboty włącznie – Różaniec za poleconych w Wypominkach będzie o godz. 16,30, a o godz. 17,00 Msza św. za poleconych w wypominkach.
  3. We wtorek / 4. XI. / przypada wsp. Św. Karola Boromeusza.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek listopada.
    Godzina Święta we czwartek od 16,00 do 17,00. W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 17,00.
  6. Za tydzień w niedzielę / 9. XI. / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 461 – do końca Pikuł.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu zapraszamy na spotkanie we czwartek po Mszy św. wieczorowej.
  • Msza św. za śp. + Władysława Łyko, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Władysławę Warchoł, od Sąsiadów, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Władysławę Warchoł, od Sąsiadów, będzie odprawiona w piątek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Władysławę Kopacz, od Sąsiadów syna Jana, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Władysława Łyko, od Sąsiadów, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 9. XI. / o godz. 17,00.