XXVI Niedziela Zwykła - 28 września 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 27 września 2014 13:47

NIEDZIELA XXVI zw. w Roku
28 września 2013 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla młodzieży i dzieci ; po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. Od jutra Msza św. wieczorowa w dni powszednie o godz. 17,00.
  3. Jutro / poniedz. – 29. IX. / modlimy się przez wstawiennictwo Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała..
  4. We środę / 1. X. / - wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus - rozpoczniemy uroczyście Nabożeństwa Różańcowe. Msza św. o godz. 17,00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec św. Serdecznie zapraszamy do wspólnego odmawiania i rozważania Różańca św.
    Dla dzieci przygotowane są pamiątkowe wyklejanki na każdy dzień października.
  5. We czwartek / 2. X. / przypada wsp. Św. Aniołów Stróżów; w sobotę / 4. X. / św. Franciszka z Asyżu, a w niedzielę / 5. X. / wspominać będziemy Św. Siostrę Faustynę Kowalską.
  6. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie włączona do Różańca św.
  7. W tym tygodniu przypada: I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca października.
  8. Godzina Święta we czwartek od 16,00 do 17,00 ; o godz. 17,00 Nab. Różańcowe i Msza św.
  9. W piątek o godz. 15,00 wystawienie Najśw. Sakramentu; Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 17,00. O godz. 17,00 Różaniec Św. i Msza św.
    Spowiedź św. we czwartek podczas Godziny św. i w piątek podczas adoracji.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę / 5. X. / po Sumie.
  11. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 411 – 420.
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego zapraszamy na spotkanie we czwartek po wieczorowej Mszy św.
  • Msza św. za śp. + Pawła Piskora, od Sąsiadów, będzie odprawiona we wtorek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Joannę Kołodziej, od pracowników Zakładu Zespołów Napędowych w Stalowej Woli, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Pani Zofii Zaguła, będzie odprawiona we środę o godz. 17,00.
  • Msza św. za zmarłych z Róży Narodzenia N.M.P. – Pani Zofii Głuszak, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Różańcowej, Pani Zofii Mścisz, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 5. X. / o godz. 11,00.