XXI Niedziela Zwykła - 24 sierpnia 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 23 sierpnia 2014 20:16

NIEDZIELA XXI zw. w Roku
24 sierpnia 2014 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 17,00 tylko Msza św.
  2. Jutro przypada wsp. Św. Ludwika. Msza św. za naszego śp. + Ks. Prałata Ludwika Bielawskiego będzie o godz. 18,00.
  3. We wtorek / 26. VIII. / UROCZYSTOŚĆ M. B. CZĘSTOCHOWSKIEJ. Msze św. rano o godz. 6,30 i po południu o godz. 18,00.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  5. W przyszłą niedzielę – 31. VIII – podczas Sumy o godz. 11,00 chrzest dzieci. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczorowej w kościele.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci będzie za tydzień, w niedzielę / 31. VIII. / po Mszy św. o godz. 9,00.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 351 – 360.
  • W piątek / 22. VIII. / w godzinach przedpołudniowych w Pstrągowej / diec. rzeszowska / zmarł Ks. proboszcz Ryszard Ozga – nasz Rodak. Pogrzeb śp. + Ks. Ryszarda Ozgi dzisiaj o godz. 15,00 w Pstrągowej. Wybieramy się na pogrzeb autobusem. Są jeszcze wolne miejsca…
  • Od jutra za tydzień / 1. IX. / rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży będzie w następującym porządku: jutro i we wtorek od godz. 16,30 do 18,00 dla dzieci ze szkół podstawowych. We środę i czwartek też od 16,30 do 18,00 dla młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Bardzo prosimy trzymać się ustalonego porządku.
  • Zbliża się Uroczystość Dożynek Jasnogórskich w Częstochowie / 7. IX. / – zapisy u Pana Franciszka Króla i Pana Wojciecha Kopacza do soboty / 30. VIII. / Jak co roku zachęcam do udziału w tych uroczystościach.
  • Msza św. dziękczynna za zbiory, od Parafian z Grądu, będzie odprawiona we wtorek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Franciszkę Cisek, z Róży M.B. Szkaplerznej, Pani Władysławy Łach, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Anielę Drelich, z Róży N.M.P. Matki Kościoła, Pani Genowefy Ciak, będzie odprawiona w piątek o godz. 18,00.
  • Msza św. za śp. + Pawła Piskora, od Rodziny małżonki Małgorzaty, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Krzysztofa Tomczyka, od Stowarzyszenia Centrum Realizacji Inicjatyw „ANIMUS”, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Pocieszenia, Pani Marii Szewc, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 31. VIII. / o godz. 9,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Pocieszenia, Pani Elżbiety Szewc, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 31. VIII. / o godz. 11,00.
  • Za śp. + Józefa Drzymałę, Sąsiedzi i znajomi, zamówili trzy Msze św.