XV Niedziela Zwykła - 13 lipca 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 12 lipca 2014 19:14

NIEDZIELA XV zw. w Roku
13 lipca 2014 r.

1. Dzisiaj po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 Liturgiczna Modlitwa Dnia – Nieszpory i Msza św.
  2. We środę / 16. VII./ przypada wsp. Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej; dzień modlitwy dziękczynnej za wyniesienie do chwały ołtarzy Św. Jana Pawła II – Papieża i w int. Ojczyzny.
    Po Nowennie i wieczorowej Mszy św. będzie czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem do Apelu Jasnogórskiego do godz. 21,00. Zapraszamy !
  3. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 291 – 300.
  • Podpisy pod projektem „Ustawy o klauzuli sumienia pacjenta”. – dzisiaj po wszystkich Mszach św. w salce na dawnej wikarówce.
  • Łączymy się w modlitwie dzisiaj z Pielgrzymami Rodziny Radia Maryja i Telewizji TRWAM w czasie ich pielgrzymki na Jasną Górę.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę / 20. VII. / o godz. 15,00.
  • Przypominamy o zgłaszaniu się na XXXI Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
  • Msza św. z Róży M.B. Szkaplerznej – Pani Władysławy Łach, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00, w dniu patronalnym tej Róży.
  • Msza św. z Róży M.B. Szkaplerznej – Pani Marii Dul, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie, w dniu patronalnym Róży / koncelebra /
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Bł. Czesława, Pana Franciszka Surdyki, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 20. VII. / o godz. 11,00  – dzień patronalny.
  • Sąsiedzi zamówili dwie Msze św. za śp. + Anielę Drelich, które będą odprawione w późniejszym terminie.