XIV Niedziela Zwykła - 6 lipca 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 05 lipca 2014 20:42

NIEDZIELA XIV zw. w Roku
6 lipca 2014 r.

1. Dzisiaj uroczystą Sumę we Wspólnocie Rodaków odprawi Ks. Prałat Jan Sowa, obchodzący Złoty Jubileusz Kapłaństwa. Włączamy się w modlitwę dziękczynną za 50 lat posługiwania kapłańskiego naszego Rodaka, Księdza Prałata Jana.
  2. Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
    Po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo adoracyjne i Msza św.
  3. We wtorek / 8. VII. / wsp. św. Jana z Dukli.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 18,00 i Msza św.
  5. W piątek / 11. VII. / przypada liturgiczne Święto Św. Benedykta – Opata, Patrona Europy.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet będzie w przyszłą niedzielę / 13. VII. / po Sumie.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 281 – 290.
  • Serdecznie witamy Ks. Mieczysława Katę, który od 1 lipca br. rozpoczął pracę duszpasterską w naszej parafii. Księdzu Mieczysławowi życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w pracy duszpasterskiej.
  • Wyjazd pielgrzymki Rodziny Radia Maryja i Telewizji TRWAM na Jasną Górę w sobotę 12 lipca br. o godz. 23,45 z parkingu obok kościoła. Jest tak dużo chętnych, że jest zamówiony drugi autokar i można się jeszcze zgłaszać do Pani Marii Szewc do czwartku…
  • Przypominamy o zgłaszaniu się na XXXI Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
  • Msza św. za śp. + Franciszkę Błądek, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 181 – 190, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 231 – 250, będzie odprawiona we czwartek o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Róży Mistycznej, Pani Marii Woś, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 13. VII. / o godz. 11,00. – dzień patr.