Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 8 czerwca 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 07 czerwca 2014 20:12

NIEDZIELA - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
8 czerwca 2014 r.

1. Duch Św. który został dany Kościołowi, niech rozpali nasze serca i umysły, abyśmy jeszcze pełniej byli dziećmi Bożymi.
    Dzisiaj po Sumie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż kobiet.
    Po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe i Msza św.
    Modlimy się w int. naszych Pielgrzymów zdążających do Leżajska.
  2. Jutro / poniedz. – 9. VI. / Święto Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła; drugi dzień Zielonych Świątek. Msze św. o godz. 7,00; Suma o godz. 10,00; po południu o godz. 17,00 nabożeństwo czerwcowe i Msza św.
  3. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę połączona z naboż. czerwcowym.
  4. We czwartek / 12. VI. / przypada liturgiczne Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  5. W piątek / 13. VI. / przypada wsp. Św. Antoniego z Padwy. Modlić się będziemy w intencji Solenizantów, pamiętając o naszym Rodaku Ks. prob. Antonim Łyko.
  6. W przyszłą Niedzielę / 15. VI. / UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ.
  7. Troskę o kościół powierzam Rodzinom z domów nr: 231 – 250.
  • Dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią, ofiary do puszek „CARITAS” jako pomoc ofiarom powodzi na Bałkanach.
  • We czwartek / 12. VI. / przypada - 15. Rocznica / 1999 r. / pielgrzymki Św. Jana Pawła II do Sandomierza.
  • W piątek / 13. VI. / - 5. rocznica nominacji Ks. Bpa. Krzysztofa Nitkiewicza na ordynariusza sandomierskiego.
  • Akcję Katolicką zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę / 15. VI. / o godz. 15.00.
  • Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała – procesja planowana jest do Centrum. Już teraz proszę pomyśleć o przygotowanie trasy…
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży N.M.P. Matki Kościoła, Pani Genowefy Ciak, będzie odprawiona jutro o godz. 10,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 161 – 170, będzie odprawiona jutro o godz. 17,00.