III Niedziela Wielkanocna - 4 maja 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 03 maja 2014 20:24

NIEDZIELA III WIELKANOCNA
4 maja 2014 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn, a po południu o godz. 17,00 Nabożeństwo Majowe i Msza św.
  2. Zachęcamy i zapraszamy do uczestniczenia w Nabożeństwach Majowych ku czci Matki Bożej codziennie o godz. 18,00.
  3. We wtorek / 6. V. / przypada liturgiczne święto Św. Apostołów: Filipa i Jakuba.
  4. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę będzie włączona w Naboż. Majowe.
  5. We czwartek / 8. V. / Uroczystość Św. Stanisława, Bpa i Męczennika – Głównego Patrona Polski i Diecezji Sandomierskiej. Modlić się będziemy w intencji Ojczyzny, Diecezji i Solenizantów.
  6. W przyszłą Niedzielę – 11. V. – w naszej Parafii podczas Mszy św. o godz. 9,00 Uroczystość I Komunii św. Modlimy się w intencji dzieci, ich Rodziców i Rodzin.
    Spowiedź św. przed I Komunią Św. dla dzieci i Rodzin będzie w piątek od godz. 15,00 do 16,30.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż kobiet będzie w przyszłą niedzielę po Sumie.
  8. Troskę o kościół jak co roku przed I Komunią św. powierzam Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.
  • Wspólnoty Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Przyjaciół W.S.D. w Sandomierzu zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15,00 na plebanię.
  • Msza św. za śp. + Katarzynę Chamot, od Sąsiadów, będzie odprawiona jutro o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Łaskawej, Pani Marii Rychlak, będzie odprawiona we środę o godz. 18,00. – dzień patronalny
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Ostrobramskiej, Pani Zofii Wieśniak, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18,00.
  • Msza św. w intencji dzieci pierwszokomunijnych, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 11. V. / o godz. 9,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Stanisława, Bpa i M. Pana Andrzeja Drelicha, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 11. V. / o godz. 11,00, z racji dnia patronalnego – 8. V.