II Niedziela Wielkiego Postu - 16 marca 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 15 marca 2014 19:14

NIEDZIELA II WIELKIEGO POSTU
16 marca 2014 r.

1. Jak w każdy 16 dzień miesiąca dziękujemy dzisiaj Panu Bogu i Matce Najśw. za dar Bł. Jana Pawła II i modlimy się w intencji Ojczyzny.
    Po południu o godz. 16,30 Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym i Msza św. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego, do 21,00.
  2. Od jutra do środy / 17 – 19. III. / w naszej Parafii trwać będą rekolekcje wielkopostne dla młodzieży i dzieci ze wszystkich szkół z terenu Parafii.
    Módlmy się o dobre owoce tych rekolekcji.
  3. We środę / 19. III. / Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca N.M.P. – Opiekuna Kościoła św. i Patrona Rodzin. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy o godz. 17,00.
  4. Droga Krzyżowa dla starszych w piątek o godz. 17,00 i Msza św.
    Młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18,30,
    natomiast dzieci będą mieć Drogę Krzyżową w sobotę o godz. 9,00.
  5. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 111 – 120.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę / 23. III. / o godz. 15,00.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Józefa, Pana Józefa Drzymały, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie, z racji dnia patronalnego.
  • Msza św. za śp. + Emilię Rychlak, od pracowników Zakładów Chemicznych, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Cholewę, od Sąsiadów z Grądu, będzie odprawiona 27 kwietnia o godz. 7,00. / niedziela /
  • Msza św. za śp. + Katarzynę Bielecką, od Sąsiadów, będzie odprawiona 4 maja o godz. 7,00. / niedziela /