VII Niedziela Zwykła - 23 lutego 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 22 lutego 2014 21:05

NIEDZIELA VII zw. w Roku
23 lutego 2014 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci. Po południu o godz. 17,00 Nieszpory i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. W tym tygodniu przypada: I Sobota marca – 1. III. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. będzie po wieczorowej Mszy św.
  4. W przyszłą niedzielę / 2. III / po Sumie będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn.
  5. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 71 – 90.
  • Konferencja Episkopatu Polski - Biskupi zachęcają wiernych do modlitwy w intencji Ukrainy, zwłaszcza w czasie Mszy św. Proszą również o podjęcie postu. Ogólnopolskim dniem modlitwy i postu za Ukrainę będzie piątek 28 lutego 2014 r.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie dzisiaj /23. II./ o godz. 15,00.
  • Nasza młodzież z Ruchu „Światło-Życie” zaprasza wszystkie dzieci na bal przebierańców, który odbędzie się dzisiaj / 23. II. / o godz. 14,00 w Gminnym Centrum Kultury. Młodzież zachęca dzieci do przebrania się w stroje karnawałowe.
  • Msza św. za śp. + Emilię Rychlak, od Sąsiadów, będzie odprawiona we środę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Piotra Podedwornego, od Pracowników Publicznego Gimnazjum w Jeżowem, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Wiewiórskiego, od Sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona w piątek o godz. 6,30.
  • Msza św. w intencji Braci różańcowych z Róży Św. Kazimierza, Pana Józefa Mareckiego, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 2. III. / o godz. 11,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 61 – 70, będzie odprawiona w I Piątek kwietnia / 4. IV. / o godz. 17,00.