VI Niedziela Zwykła - 16 lutego 2014 r. PDF Drukuj Email
sobota, 15 lutego 2014 21:33

NIEDZIELA VI zw. w Roku
16 lutego 2014 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 17.00 Nieszpory i Msza św. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do Apelu Jasnogórskiego.
    Przygotowujemy się do kanonizacji bł. Jana Pawła II i Jana XXIII.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. We czwartek / 20. II. / przypada szósta rocznica śmierci naszego Księdza Prałata Ludwika Bielawskiego.
    Msza św. rocznicowa za + Ks. Prałata będzie odprawiona o godz. 17,00.
  4. W sobotę / 22. II. / przypada liturgiczne Święto Katedry Św. Piotra Ap.
  5. Za tydzień / 23.II. / po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci.
  6. Chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę / 23. II / podczas Sumy o godz. 11,00. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę po wieczorowej Mszy św. w kościele.
  7. Troskę o kościół powierzam rodzinom z domów nr: 61 – 70.
  • We środę / 19 lutego / modlić się będziemy w intencji naszej Parafianki, Pani Franciszki Błądek z Podgórza, która w tym właśnie dniu obchodzić będzie 100 – lecie swoich Urodzin.
  • Wspólnotę Akcji Katolickiej zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę /23. II. / o godz. 15,00.
  • Nasza młodzież z Ruchu „Światło-Życie” zaprasza wszystkie dzieci na bal przebierańców, który odbędzie się w przyszłą niedzielę / 23. II. / o godz. 14,00 w Gminnym Centrum Kultury. Młodzież zachęca dzieci do przebrania się w stroje karnawałowe.
  • Msza św. za śp. + Emilię Rychlak, od pracowników Urzędu Gminy w Jeżowem, będzie odprawiona we środę wieczorem po Nowennie.
  • Msza św. za śp. + Stanisława Wiewiórskiego, od sąsiadów i znajomych, będzie odprawiona w piątek o godz. 6.30.
  • Msza św. za śp. + Emilię Rychlak, od koleżanek córki Grażyny, będzie odprawiona w sobotę o godz. 6,30.
  • Msza św. za śp. + Emilię Rychlak, od pracowników Urzędu Gminy w Jeżowem, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 23. II. / o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Rodzin z domów nr: 51 – 60, będzie odprawiona 25 marca o godz. 17,00.