III Niedziela Zwykła - 26 stycznua 2014 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 26 stycznia 2014 09:10

NIEDZIELA III zw. w Roku
26 stycznia 2014 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9,00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla róż młodzieży i dzieci. Chrzest dzieci podczas Sumy o godz. 11,00.
    Po południu o godz. 17,00 Nieszpory i Msza św.
  2. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy we środę o godz. 17,00 i Msza św.
  3. W tym tygodniu przypada: I Sobota lutego. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. będzie po wieczorowej Mszy św.
  4. Za tydzień, w niedzielę / 2. II / Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej - Dzień Życia Konsekrowanego. Modlić się będziemy za osoby poświęcone Bogu; szczególnie za Siostry Zakonne - nasze Rodaczki. Taca na wsparcie klasztorów. Modlić się też będziemy za małe dzieci w Dniu Rodzicielskiego Aktu Ofiarowania Dziecka Panu Bogu.
    Podczas Mszy św. o godz. 9,00 będą poświęcone i uroczyście wręczone książeczki, dzieciom przygotowującym się do I Spowiedzi i Komunii św.
    Poświęcenie gromnic będzie podczas Sumy o godz. 11,00.
    W przyszłą niedzielę kończymy tradycyjny okres Bożego Narodzenia.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych dla róż mężczyzn będzie w przyszłą niedzielę po Sumie.
  6. Troskę o kościół – w piątek - powierzam rodzinom z domów nr: 31 – 40.
  • XVIII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w tym roku odbędzie się w Remizie O.S.P. w Jeżowem, dzisiaj / niedziela - 26. I. / o godz. 14.00. Dyrektor G.C.K. zaprasza…
  • Duszpasterską Radę Parafialną zapraszam na spotkanie dzisiaj / 26. I. / po wieczorowej Mszy św. na plebanię – o godz. 18.30.
  • Msza św. za śp. + Danutę Sawicz, od Sąsiadów, będzie odprawiona we czwartek o godz. 17,00.
  • Msza św. za śp. + Jana Konior, od kolegów z klasy, będzie odprawiona w sobotę o godz. 17,00.
  • Msza św. w intencji Sióstr różańcowych z Róży M.B. Gromnicznej, Pani Stanisławy Głuszak, będzie odprawiona w przyszłą niedzielę / 2. II./ o godz. 11,00. – dzień patronalny Róży.